Justin Timberlake i Jessica Biel zażegnali kryzys. Wybrali się z synem na zakupy. 5-letni Silas zalał się łzami

Justin Timberlake i Jessica Biel uchodzili niegdyś za idealne małżeństwo. W zeszłym roku jednak świat obiegły zdjęcia muzyka, który czule obejmował koleżankę z planu filmowego. Wydawało się, że Jessica Biel nie wybaczy upokorzenia i rozstanie się z piosenkarzem. Tak się na szczęście nie stało i ostatnio zostali przyłapani na wspólnym spacerze z synem. Silas niestety rozpłakał się.
Justin Timberlake i Jessica Biel Justin Timberlake i Jessica Biel East News

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel są małżeństwem do 2012 roku. Chętnie razem pozują na ściankach i publikują w sieci wiele rodzinnych zdjęć. Wydawało się, że są małżeństwem idealnym. Poniekąd to prawda. Przezwyciężyli poważny kryzys. 

IMAGE DISTRIBUTED FOR THE TELEVISION ACADEMY - EXCLUSIVE - Justin Timberlake, left, and Jessica Biel pose in the Lindt Chocolate Lounge at the 70th Primetime Emmy Awards on Monday, Sept. 17, 2018, at the Microsoft Theater in Los Angeles. (Photo by John Salangsang/Invision for the Television Academy/AP Images)
Fot. John Salangsang / AP Photo

Justin Timberlake i Alisha Wainwright Justin Timberlake i Alisha Wainwright MEGA / Mega Agency / Forum / MEGA / Mega Agency / Forum

Małżeństwo wisiało na włosku

W listopadzie 2019 roku paparazzi przyłapali muzyka w nietypowej sytuacji. Czule obejmował rękę koleżanki. Media natychmiast zaczęły rozpisywać się, że jego małżeństwo przeszło do historii. O sprawie było tak głośno, że głos musiał zabrać sam zainteresowany. W oficjalnym oświadczeniu przyznał, że nic złego nie zrobił, poza tym, że za dużo wypił. 

(...) Nic się nie wydarzyło pomiędzy mną i moją koleżanką z pracy. Wypiłem za dużo tamtej nocy i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, jaki chce dawać swojemu synowi. Przepraszam moją cudowną żonę, że musiała znaleźć się w tak niezręcznej sytuacji... - czytamy na Instagramie piosenkarza.

W jego tłumaczenia uwierzyła Jessica, która zapomniała o sprawie. 

Justin Timberlake i Jessica Biel z synem Justin Timberlake i Jessica Biel z synem East News

Rodzinne popołudnie

Dowodami na zażegnanie kryzysu w małżeństwie piosenkarza i aktorki mogą być najnowsze zdjęcia paparazzi. Ci przyłapali parę na zakupach w samym centrum Nowego Jorku. Małżeństwo nie ukrywało się w żaden sposób. Justin założył jedynie okulary przeciwsłoneczne, ale na jego stylówkę każdy zwróciłby uwagę. Jessica z kolei postawiła na ciemny zestaw i zero makijażu. Towarzyszył im syn, Silas. 

Justin Timberlake i Jessica Biel z synem Justin Timberlake i Jessica Biel z synem East News

Silas Randall Timberlake

Para weszła do jednego z pobliskich sklepów z biżuterią (?). Taki sposób spędzenia popołudnia chyba nie spodobał się Silasowi. 5-letni chłopiec rozpłakał się i interweniować musiał Timberlake, który wziął go na ręce. 

Britney Spears i Justin Timberlake Britney Spears i Justin Timberlake BULLS

Bożyszcze hollywoodzkich gwiazd

Zanim Justin poznał matkę swojego syna, spotykał się z Britney Spears. Ich rozstanie należało do jednych z najgłośniejszych w Hollywood. On opowiedział o miłości do blondynki w piosence "Cry me a river", a ona nagrała przytłaczające "Everytime".