Justin Timberlake przyłapany na randce z inną kobietą niż Jessica Biel. Trzymał ją za rękę i nie miał obrączki. Rozstał się z żoną?

Justin Timberlake i Jessica Biel byli parą od lat, ale wiele wskazuje na to, że ich związek może należeć już do przeszłości. Wokalista został przyłapany z inną.

Justin Timberlake i Jessica Biel od zawsze tworzyli burzliwą relację. Być może nie każdy to pamięta, ale kilka lat temu nieustannie rozstawali się i wracali do siebie. Gdy w końcu siedem lat temu para zdecydowała się wziąć ślub i powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, wydawało, że się kryzysowe chwile ma już za sobą. Najwyraźniej jednak tak się nie stało, bo Justin został właśnie przyłapany z inną kobietą!

Justin Timberlake rozstał się z żoną?

W mediach aż huczy od plotek o romansie Justina Timberlake'a. Światło dzienne ujrzały bowiem wyjątkowo niepokojące (przede wszystkim dla Biel) zdjęcia, na których Justin trzyma za rękę Alishę Wainwright. Para spotkała się w jednym z barów w Nowym Orleanie i została przyłapana na balkonie podczas niekoniecznie przyjacielskich czułości.

W pewnym momencie złapał ją za rękę i położył na kolanie. Potem delikatnie zaczęła głaskać go po nodze - powiedział świadek zdarzenia w rozmowie z "The Sun".

Jakby tego wszystkiego było mało, Justin nie miał obrączki. Chwilę po opisanych wyżej scenach wokalista i jego towarzyszka wrócili do środka baru i dołączyli do ekipy filmowej, która tam imprezowała. Podobno Justin obejmował Alishę ramieniem. Na razie jednak ani on, ani jego żona nie odnieśli się do tych doniesień, ale zdjęcia paparazzi mówią same za siebie.

 

KM

Jeśli Justin Timberlake faktycznie rozstał się żoną, to być może nagra o tym nowy hit? Tak zrobiły te gwiazdy:

Zobacz wideo
Więcej o: