Joginka Paula Ross opublikowała w sieci wpis. Twierdzi, że partner zdradził ją z przyjaciółką Barona. Post już usunęła

Paul Ross publicznie oskarża partnera o zdradę. Cyprian Majcher miał się jej dopuścić ponoć z przyjaciółką Barona, Kasią Nast.

Zaraz minie miesiąc, odkąd Polacy zaszyli się w domach i są w izolacji. Gwiazdy nie chałturzą na imprezach, więc nie mają też okazji do kłótni. Sporo czasu spędzają na Instagramie, jak na przykład obecna partnerka Barona, Blanka Lipińska. W sieci głośno zrobiło się jednak za sprawą jego przyjaciółki, Katarzyny Nast.

Zobacz wideo Blanka Lipińska zakrywa odrosty, a Baron rozkłada grilla

Dobra znajoma Barona rozbiła związek popularnej joginki? 

W sieci pojawił się post niejakiej Pauli Ross, znanej joginki i właścicielki studia "6 stóp nad ziemią". Kobieta opowiedziała w nim historię swojego związku, a właściwie jego końcówki. Zaczęło się od rodzinnych wakacji. 

(...)W grudniu pisałam o wielkim teście dla siebie i rodziny. Bo mój były partner Cyprian Majcher wyjechał na 5-tygodniową wyprawę do Kolumbii. Byłam już wówczas w ciąży (z trudnymi początkami) oraz 2 naszych dzieci, więc było to dla mnie duże wyzwanie. Podczas gdy Cyprian doznawał oświecenia, miłości i łączności z wszechświatem, ja byłam z dziećmi w domu, z ufnością, że jak wróci, będzie pięknie. I było, przez jakiś czas.

Ross zarzuciła partnerowi, że nie okazywał jej miłości.

Moje granice były jednak coraz bardziej nagminnie przekraczane brakiem czasu dla samej siebie, odpoczynku. Gdy oznajmiał mi, że to silniejsze od niego i musi iść na treningi, piłkę, jogę, medytacje, morsowanie, kolejne, nocne ceremonie i przyjmować "świętą medycynę", która otwiera serce (...) Wracał po 2 dniach. Bez czułości, bez miłości do mnie, z ignorancją i pogardą do moich emocji. Bo były i są owszem - ludzkie, przyziemne, jak potrzeba wspólnego "bycia" i wsparcia, zmęczenia, zniecierpliwienia etc... - stwierdziła. 

Kilka dni później miało się okazać, że wszystkiemu winna miała być nowa relacja Cypriana. Mężczyzna związał się ponoć z Katarzyną Nast, przyjaciółką Barona. 

Obecnie Cyprian przebywa ze swoją nową kobietą @Katarzyna Nast na Bali. Ba, był tam z nią w zasadzie od początku naszego pobytu, uciekając skuterkiem na wieczorne "lekcje jogi i zwiedzanie miasta". Przyjechaliśmy tam razem, ja, on i nasze dzieci, ale po 2 tygodniach zdecydował, że zostaje tam sam, wysyłając mnie w ciąży, z 2 dzieci lotem do domu, na kolejne 2 tygodnie przymusowej kwarantanny. Kilka dni później wszechświat doniósł mi, że sam tam nie jest - mówi rozgoryczona Ross.

Post niestety zniknął z facebookowego konta Pauli. Mamy jednak nadzieję, że ze względu na dobro dzieci, dogadają się.

Więcej o:
Komentarze (32)
Joginka Paula Ross opublikowała w sieci wpis. Twierdzi, że partner zdradził ją z przyjaciółką Barona. Post już usunęła
Zaloguj się
 • nictupowas

  Oceniono 11 razy 9

  co to za patologia te wszystkie nazwiska?

  tak tylko pytam

 • oloros11

  Oceniono 10 razy 8

  faceci to są jednak świnie prawie wszyscy
  z wyjątkiem mnie samego
  ale zona, dwoje dzieci i zona w ciąży to nie jest wyzwanie dla jogina walczącego z całym zlem swiata -

 • mutra_gwintowana

  Oceniono 10 razy 6

  Dzidziuś Cypuś ! wielkie dziecko, kolejny niedojrzały emocjonalnie chłystek , który myśli, że jak zapuścił brodę to jest facetem, tymczasem chodzi w krótkich majtkach. A biedna dziewczyna ma kolejne dziecko w domu do niańczenia

 • willx

  Oceniono 8 razy 6

  Nie wiem kim oni są, ale piękny opis codziennych zajęć millenialsów. Mam nadzieje, że koronawirus wybije w pień zawody, w których ludziom się wciska takie pseudofilozofie.

 • zebra22

  Oceniono 5 razy 5

  A członek Cypriana przeszedł kwarantannę, wychodząc z jednej i wchodząc w drugą? Czy Kasia też okadziła sobie krocze?

 • andree00

  Oceniono 5 razy 5

  W świecie influęseruf. Niusy z dooopy.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 4 razy 4

  szambo wylewa wszystimi otworami, Pudelki i Plotki zapewniaja relację na bieząco

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 4

  To znaczy sie co, Baron będzie płacił alimenty i co Blanka na to bo przecież ta Katarzyna od niej ładniejsza?
  Kobitki to dziwne istoty, dużo mówia o wierności o stałych związkacjh ale nie dotyczy to wcale ich gdy sobie faceta upatrzą, może mieć tuzin dzieci z pięcioma kobietami ale tamte go nie rozumieja i w ogóle "mój ci on".:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX