Izabela Janachowska oglądała z synem telewizję. Nagle chłopiec zobaczył ją na szklanym ekranie. Co za radość

Izabela Janachowska spędza czas w domu z synkiem, a ze swoimi obserwatorami podzieliła się wyjątkowym filmem. Mały Christopher rozpoznał swoją mamę w telewizji.
Zobacz wideo Jak synek Janachowskiej zareagował na mamę w telewizji?

Izabela Janachowska pozostaje w domowej izolacji z najbliższymi. Do tego samego zachęca swoich fanów, a w przypadku wyjścia do sklepu lub apteki, apeluje o zakładanie masek. Tancerka aktywnie wykorzystuje czas spędzany w mieszkaniu, lecz rodzinne odosobnienie daje prezenterce więcej okazji do uwiecznienia wspólnych chwil. Jakiś czas temu Janachowska pochwaliła się uroczym zdjęciem z synem, a teraz postanowiła udostępnić wyjątkowe wideo.

Izabela Janachowska pokazała synka

Izabela Janachowska doskonale spełnia się w roli mamy. Jak sama przyznała, o dziecko starała się długo.Tancerka troszczy się więc o jego zdrowie, a każda chwila w towarzystwie malucha to dla niej wyjątkowy czas. Chętnie dzieli się swym szczęściem ze swoimi instagramowymi obserwatorami, co jakiś czas udostępniając nowe zdjęcia i filmy ze swoim synkiem.

Ostatnio na InstaStories pokazała bardzo urocze wideo. Pociecha prezenterki siedzi na kanapie i ogląda występującą w telewizji mamę. Reakcja Christophera jest niezwykle zabawna i niespodziewana. Chłopczyk uśmiecha się od ucha do ucha, po czym zaczyna... bić brawo!

Reakcja na mamę w telewizji. Love is real - napisała pod postem Izabela.

Przypomnijmy, że Janachowską możemy zobaczyć na antenie TVN Style w roli prowadzącej programu "Pary młode ponad miarę". Odcinki emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 13:30, a produkcja skupia się na tematyce ślubnej. W tym przecież Izabela jest ekspertką. To zapewne właśnie ten program został przez synka tancerki nagrodzony brawami.

PJA