Izabela Janachowska odwołała chrzest synka przez pandemię. Innym radzi, czy rezygnować z wesela

Koronawirus pokrzyżował plany wielu osób. Z rodzinnej uroczystości musiała zrezygnować Izabela Janachowska, która na okres wielkanocny zaplanowała chrzest swojego synka. A co z imprezami weselnymi? Ekspertka ślubna radzi, czy warto je odwoływać.

Izabela Janachowska interesuje się tematyką ślubną już od lat. Ostatnio wystartował jej nowy program, w którym stylizuje przyszłych małżonków - pomaga dobrać odpowiednią suknię ślubną i garnitur osobom, które noszą nieco większe rozmiary ubrań. Ostatnio uruchomiła na swojej stronie internetowej "pogotowie ślubne", czyli zakładkę, która ułatwi nawiązanie z nią kontaktu w trybie online. Wszystko po to, by w miarę możliwości odpowiadać na pytania, których wcale nie jest mało. Aktualnie większość z nich dotyczy organizacji wesel w "czasach zarazy". Co radzi Janachowska?

Zobacz wideo Izabela Janachowska stworzyła z ukochanym zgraną rodzinę. Zobaczcie, jak wypadli w quizie małżeńskim!

Iza Janachowska przekłada chrzest dziecka

Janachowska jasno wypowiada się na temat organizacji imprezy weselnej w okresie, w którym zarażenie koronawirusem jest bardzo prawdopodobne i wysokie. Ekspertka uważa, że przełożenie terminu ślubu jest jedynym słusznym wyjściem z sytuacji, szczególnie że Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku mówi o tym, by nie dopuszczać do zgromadzeń powyżej 50 osób. 

Jak udało nam się dowiedzieć, sama również zdecydowała się odwołać ważną dla siebie imprezę. Mowa o chrzcie jej synka, który miał się odbyć w najbliższe święta wielkanocne. Decyzja ta spowodowana jest ryzykiem, jakie niesie za sobą integracja większej liczby osób, co niewątpliwie byłoby nieuniknione przy organizacji rodzinnej uroczystości. Izabela, śladem innych celebrytów, dołączyła do akcji #zostańwdomu, a z fanami kontaktuje się przez internet. 

BWO 

Więcej o:
Komentarze (17)
Janachowska odwołuje chrzest synka. Radzi, by rezygnować ze ślubu
Zaloguj się
 • mw29

  Oceniono 10 razy 6

  Najlepiej chrzest odłożyć do czasu aż dziecko będzie pełnoletnie i samo zadecyduje czy chce brać udział w guslach.Gdyby wszyscy tak robili nie byłoby religii.

 • supermarjan

  Oceniono 4 razy 4

  >>odwołała chrzest
  lepiej zrezygnowac. na stale. jak dorosnie i zechce sie zguślić i zzabobonić to zrobi to sam, na swoje ryzyko i za swoje wydane na gusla pieniadze....

 • algreg

  Oceniono 3 razy 3

  pani Janachowska a po kiego ten chrzest? Dziecko gdy będzie dorosłe samo podejmie decyzję czy chce być w fałszywej,pazernej, pedofilskiej sekcie

 • dlugi0330

  Oceniono 2 razy 2

  Widocznie czeka, aż 1000 fanów plus media i paparazzi będą mogli spokojnie przyjsć na chrzciny i dać jej kasę w prezencie.

 • krzy-czy

  Oceniono 1 raz 1

  ...EKSPERTKA ŚLUBNA....
  G E N I A L N E.

 • stemp10

  0

  Free-lanserzy jeszcze próbują zaistnieć

 • piotrus.zibi

  Oceniono 2 razy 0

  Chrzest kilkumiesięcznego dziecko....... indoktrynacja już od urodzenia...... Szczyt głupoty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX