Izabela Janachowska pochwaliła się rozkosznym zdjęciem z synem. Fani rozpływają się: Magiczne

Izabela Janachowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z kilkunastomiesięcznym synem Christopherem. Internauci są zachwyceni.

Izabela Janachowska nie należy do gwiazd, które za wszelką ceną dbają o prywatność swoją i swoich bliskich. Dlatego też wedding plannerka chętnie pokazuje zdjęcia, na których widać twarz jej syna Christophera. Tym razem na jej Instagramie znalazło się wyjątkowe zdjęcie z chłopcem. 

Izabela Janachowska z synem 

Izabela Janachowska pochwaliła się efektami przepięknej sesji zdjęciowej, której bohaterami są ona i jej syn Christopher. Fotografia w bieli i czerni wygląda na profesjonalną. Jest nie tylko urocza, ale fotografowi przede wszystkim udało się na niej uchwycić wyjątkową więź matki z dzieckiem. 

Małe chwile w tworzą wspomnienia, które trwają całe życie - napisała pod zdjęciem Izabela Janachowska. 

Jednocześnie w dalszej części wpisu prezenterka zachęcała, by pozostać w domach. 

 

ZOBACZ TEŻ: Izabela Janachowska o swoim dziecku. Wyznała, że stosuje kontrowersyjną metodę uspokajania

Fani zachwyceni zdjęciem Janachowskiej z synem

Trzeba przyznać, że fotografia, na której Janachowska całuje uśmiechniętego syna w nos, przypadła internautom do gustu. Fani wedding plannerki rozpływali się nad zdjęciem i oczywiście nas samym Christopherem. 

Śliczny chłopczyk, piękne zdjęcie.
Cudownie razem wyglądacie.
Magiczne - zachwycali się. 

My też jesteśmy oczarowani cudowną fotografią. Jednocześnie czekamy na więcej takich ujęć. Mamy nadzieję, że okazją ku temu okażą się chrzciny chłopca. Na razie Izabela Janachowska i jej mąż musieli odwołać ceremonię przez aktualną sytuację w kraj. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ

AG