Izabela Janachowska zagrała z mężem w quiz małżeński. Zapytała go, ile razy była zaręczona. Jego mina wyraża wszystko

Izabela Janachowska z okazji walentynek postanowiła zagrać z mężem w serię intymnych pytań. Jak dobrze się znają?

Izabela Janachowska od ponad dwóch lat prowadzi kanał na YouTube o tematyce ślubnej. Pomaga swoim widzom w organizacji wesel, udziela im wskazówek oraz porad. Z okazji walentynek postanowiła nagrać specjalny odcinek z mężem, Krzysztofem Jabłońskim. Niektórych pytań z pewnością się nie spodziewali.

Zobacz wideo

Izabela Janachowska przepytuje męża

Wedding plannerka zadała swojemu partnerowi serię pytań z jej życia. Izabela zapytała m.in. o to, jakie było jej pierwsze zwierzę, czy w którym roku odbył się jej pierwszy turniej tańca. Krzysztofowi udawało się odpowiadać z różnym skutkiem, ale jego największe zdziwienie pojawiło się w momencie, kiedy Janachowska zapytała o... zaręczyny.

Ile razy byłam w życiu zaręczona?

Po tym pytaniu nastała krępująca cisza, a mina Krzysztofa zdradziła, że tego się raczej nie spodziewał.

Izabela Janachowska z mężemIzabela Janachowska z mężem youtube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Synek Izy Janachowskiej skończył 9 miesięcy. Z tej okazji opublikowała jego przepiękne zdjęcia. Nawiązała także do czegoś ważnego

Wydaje mi się, że nie myśli, że byłam zaręczona, choć może właśnie nie mieć tej pewności, bo w sumie nigdy mnie o to nie zapytał - stwierdziła Janachowska.

Kiedy Krzysztof zapisał cyfrę na kartce, Izabela żartobliwie dodała:

Już napisałeś? Jedna cyfra tylko? Serio?

Okazało się, że wedding plannerka chciała tylko podroczyć się ze swoim mężem, ponieważ zaręczona była tylko raz i to właśnie z Krzysztofem. Mężczyzna nie dał się nabrać.

Izabela Janachowska z mężemIzabela Janachowska z mężem youtube

Jeśli jesteście ciekawi, z jakimi pytaniami para musiała się zmierzyć, to sprawdźcie najnowszy odcinek:

 

Izabela Janachowska stworzyła aplikację mobliną

14 lutego wystartowała aplikacja mobilna stworzona przez Janachowską. Dzięki Wedding Dream APP panny młode będą mogły teraz w prosty sposób zorganizować swoje wesele. Znajdziemy w niej harmonogram organizacji ślubu, kalendarz czy pomoc w stworzeniu listy gości.

Lubicie tę parę?

KB

Więcej o: