Synek Izy Janachowskiej skończył 9 miesięcy. Z tej okazji opublikowała jego przepiękne zdjęcia. Nawiązała także do czegoś ważnego

Izabela Janachowska pokazała nowe zdjęcia z synkiem. W poście nawiązała jednak do ważnej akcji, którą zapoczątkowała.

Izabela Janachowska 10 maja po raz pierwszy została mamą. Właśnie wtedy na świat przyszedł jej wyczekiwany syn: Christopher Alexander. Całą ciążę relacjonowała w swoich mediach społecznościowych, więc nic dziwnego w tym, że w przypadku macierzyństwa zrobiła podobnie. Na jej profilu na Instagramie znajduje się wiele zdjęć małego Chrisa, ale te, które dodała ostatnio, są wyjątkowe. 

Izabela Janachowska pokazała synka

Wedding plannerka pochwaliła się, że jej syn skończył 9 miesięcy. Pokazała jego nowe zdjęcia. Przy okazji nawiązała do swojej akcji na rzecz Australii. 

Mój synek zaczyna dziś 9. miesiąc, ma już pierwszy ząbek, a przez to jego uśmiech jest jeszcze bardziej rozczulający niż dotychczas. Jest naszą największą miłością. Marzyliśmy, że pokażemy mu cały świat - piękny, różnorodny, kolorowy i pęka nam serce, że przez działania ludzi nie będzie mógł poznać wielu miejsc, które nas zachwyciły. Wymyśliłam akcję #shoppingforaustralia bo wierze, że małe gesty mają wielką moc - drobna kwota, równowartość Waszych ostatnich zakupów, przekazana na walkę z żywiołem w Australii może pomóc uratować wiele istnień. Zróbmy to razem! - napisała we wpisie. 
 

Musimy przyznać, że to naprawdę piękna inicjatywa. 

ZOBACZ TEŻ: Janachowska zainicjowała ciekawą akcję dla Australii. Jest dość kontrowersyjna, ale skuteczna! Do wyzwania zaprosiła Rozenek

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Izabela Janachowska wymyśliła challenge w szczytnym celu: Shopping for Australia

Zobacz wideo