[TYLKO U NAS] Izabela Janachowska startuje z akcją na rzecz Australii. Gwiazda zaprosiła do wyzwania swoje sławne koleżanki

Izabela Janachowska, tak jak wiele gwiazd, jest poruszona dramatyczną sytuacją w Australii. Ekspertka ślubna postanowiła działać i dała pomysł pięknej inicjatywie.

Od kilku tygodni pożary w Australii sieją prawdziwe spustoszenie. Przez żywioł zginęło już miliard zwierząt oraz kilkadziesiąt osób. O pomoc proszą nie tylko ekolodzy, ale i gwiazdy. Do tej pory głośno było głównie o zaangażowaniu celebrytów zza oceanu, ale katastrofa ekologiczna poruszyła także polski show-biznes.

Izabela Janachowska walczy z pożarami w Australii

Izabela Janachowska nie ukrywa, że sytuacja w Australii bardzo ją przeraziła. Gwiazda postanowiła działać. Jak udało nam się dowiedzieć, jeszcze w czwartek w sieci wystartuje wymyślona przez nią akcja #ShoppingForAustralia.

Janachowska wpadła na bardzo prosty, a jednocześnie skuteczny pomysł. Wystarczy, że każda z osób, która coś dziś kupiła przekaże równowartość kwoty swoich ostatnich zakupów na walkę z żywiołem w Australii. Kwota nie gra roli, bo przecież każda złotówka ma ogromne znaczenie.

Co zrobić, aby wziąć udział w wyzwaniu #ShoppingForAustralia? Wystarczy zrobić przelew na konto organizacji i nominować trzy kolejne osoby. Ekspertka ślubna zaprosiła do akcji Natalię Siwiec, Małgorzatę Rozenek- Majdan i Małgorzatę Sochę.

Polskie gwiazdy uwielbiają wyzwania. Mamy nadzieję, że to także znajdzie wielu zwolenników w show-biznesie. Oczywiście, w akcji #ShoppingForAustralia udział może wziąć każdy.

Pieniądze można wpłacać TUTAJ.

Misie koala schroniły się w samochodzie przed pożarami na południu Australii:

Zobacz wideo