[TYLKO U NAS] Izabela Janachowska startuje z akcją na rzecz Australii. Gwiazda zaprosiła do wyzwania swoje sławne koleżanki

Izabela Janachowska, tak jak wiele gwiazd, jest poruszona dramatyczną sytuacją w Australii. Ekspertka ślubna postanowiła działać i dała pomysł pięknej inicjatywie.

Od kilku tygodni pożary w Australii sieją prawdziwe spustoszenie. Przez żywioł zginęło już miliard zwierząt oraz kilkadziesiąt osób. O pomoc proszą nie tylko ekolodzy, ale i gwiazdy. Do tej pory głośno było głównie o zaangażowaniu celebrytów zza oceanu, ale katastrofa ekologiczna poruszyła także polski show-biznes.

Izabela Janachowska walczy z pożarami w Australii

Izabela Janachowska nie ukrywa, że sytuacja w Australii bardzo ją przeraziła. Gwiazda postanowiła działać. Jak udało nam się dowiedzieć, jeszcze w czwartek w sieci wystartuje wymyślona przez nią akcja #ShoppingForAustralia.

Janachowska wpadła na bardzo prosty, a jednocześnie skuteczny pomysł. Wystarczy, że każda z osób, która coś dziś kupiła przekaże równowartość kwoty swoich ostatnich zakupów na walkę z żywiołem w Australii. Kwota nie gra roli, bo przecież każda złotówka ma ogromne znaczenie.

Co zrobić, aby wziąć udział w wyzwaniu #ShoppingForAustralia? Wystarczy zrobić przelew na konto organizacji i nominować trzy kolejne osoby. Ekspertka ślubna zaprosiła do akcji Natalię Siwiec, Małgorzatę Rozenek- Majdan i Małgorzatę Sochę.

Polskie gwiazdy uwielbiają wyzwania. Mamy nadzieję, że to także znajdzie wielu zwolenników w show-biznesie. Oczywiście, w akcji #ShoppingForAustralia udział może wziąć każdy.

Pieniądze można wpłacać TUTAJ.

Misie koala schroniły się w samochodzie przed pożarami na południu Australii:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (11)
Izabela Janachowska startuje z akcją na rzecz Australii. Gwiazda zaprosiła do wyzwania swoje koleżanki z branży
Zaloguj się
 • Gość: Ona

  Oceniono 12 razy 8

  A może zamiast co chwilę jeździć na luksusowe wakacje niech zrezygnuje z jednych i przeleje równowartość...wątpię żeby tak zrobiła. Zbyt duże poświęcenie by bylo

 • Gość: Jaa

  Oceniono 6 razy 6

  Czemu sama nie da kasy milionerka?

 • Gość: Grehor

  Oceniono 3 razy 3

  Najlepsza akcja to anonimowa akcja Masonki dorwą się do kasy Maja ogromne pieniądze,wiec powinny pomagać

 • Gość: Gfd

  Oceniono 2 razy 2

  Szkoda ze Wisla sie tak bardzo nie przejela jak byla afera sciekowa. Jacy ci celebryci swiatowi. Rzygac sie chce.

 • ghs blar

  Oceniono 2 razy 2

  Hipokrytka. Ja organizuję to wy dajcie. A mąż w ramach solidarności z poszkodowanymi zwierzętami wyśle im milion świeczek zapachowych. Przesyłka będzie eko, gdyż nie będzie wymagała dołączania zapałek.

 • Gość: Marta

  Oceniono 2 razy 2

  Super akcja Tylko bądźcie uczciwe celebrytki

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego nie poruszają celebrytów losy polskich lasów, polskich zwierząt? Nikt z nich - poza Owsiakiem - nie wspomógł tygrysów,zadnego zoo. Mogli przeciez. Tylko rozgłosu takiego jaka przypadku Australii nie zyskali by.Sorry, ale najpierw pomóżmy Polsce, polskim lasom, polskim zwierzakom, polskim schroniskom dla zwierzat, polskiemu klimatowi, a pozniej innym!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX