Izabela Janachowska świętowała Nowy Rok w Dubaju. Impreza na plaży i widok na fajerwerki - doskonałe. Wiemy, ile ją kosztowała ta przyjemość

Izabela Janachowska od kilkunastu dni przebywa za granicą. W Dubaju spędziła święta, obchodziła też nadejście Nowego Roku. Wiemy, ile musiała za to zapłacić.

Izabela Janachowska w Dubaju postanowiła powitać Nowy Rok. Świętowała u boku męża i synka.

Izabela Janachowska powitała Nowy Rok w Dubaju

Izabela Jananachowska Nowy Rok przywitała w iście bajkowy sposób. Był luksusowy hotel, plaża i widok na fajerwerki nad całym miastem - i to jednym z najbogatszych na świecie. A u boku mąż i półroczny synek.

Jak najmłodszy członek rodziny przetrwał świętowanie?

Mały przespał prawie cała imprezę, obudził się jednak w najważniejszym momencie na życzenia i buziaki, a Duży nie przegapił ani chwili :) - napisała Izabela Janachowska na Instagramie.
 

A my patrzymy, gdzie gwiazda dokładnie spędziła ten wyjątkowy wieczór i noc. Był to Emerald Palace Kempiński, znajdujący się na jednej ze sztucznych wysp w Dubaju. Zgodnie z informacjami na turystycznych stronach, sylwestrowa noc w tym przybytku kosztowała około 900 złotych za osobę (maluchy w wieku Christophera bawiły się za darmo). To jednak cena początkowa za najbardziej ograniczoną wersję świętowania - obejmuje tak naprawdę dostęp tylko do drinków i jedzenia. A do tego jeszcze dochodzi cena pokoju...

Nie od dziś jednak wiadomo, że za luksus trzeba płacić niemało. A widoki z wyspy - Palmy Jumeirah na Dubaj - niezapomniane. Czy zazdrościmy? Jeszcze jak!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.