Izabela Janachowska spędziła święta w Dubaju. Pochwaliła się fotkami z luksusowych wakacji. Cena za dobę w hotelu zwala z nóg

Izabela Janachowska z mężem i synem święta spędziła w Dubaju. Na jej Instagramie pojawiło się sporo zdjęć z wyjazdu. Postawiła na hotel z najwyższej półki.

Izabela Janachowska chętnie dzieli się z fanami na Instagramie kulisami pracy, a także życia prywatnego. Patrząc na jej profil nie trudno odgadnąć, że jej wielką pasją są podróże. Ekspertka od ślubów ma tyle szczęścia, że może bez problemu realizować swoje pasje, a te słono kosztują. Izabela Janachowska niedawno była na Malediwach, jednak święta zdecydowała się spędzić w innym zakątku świata. Padło na Dubaj. 

Izabela Janachowska w Dubaju 

Izabela Janachowska w maju po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł jej syn Christopher Alexander. Mimo że maluch ma niespełna rok, już zdążył zwiedzić kawał świata. Przedsiębiorczy rodzice święta spędzili w luksusowym hotelu w Dubaju. Rodzina zatrzymała się w hotelu Mandarin Oriental Jumeira. To jeden z bardziej luksusowych kurortów, nawet jak na Dubaj, o czym świadczą, chociażby ceny. Najtańszy apartament kosztuje ok. 7 tysięcy złotych za noc. W tym roku święta Izabeli Janachowskiej nie należały do ekonomicznych, ale kto bogatemu zabroni. 

 

Izabela Janachowska często zatrzymuje się w luksusowych hotelach: 

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.