Agata Młynarska przyłapana przez męża w trakcie ćwiczeń z psami. Pozy dziennikarki zaskakują, ale nie bardziej niż strój

Agata Młynarska zachęca Polaków, by pozostali w domach. Udowadnia, że nawet fitness na dywanie w salonie może być fantastyczną zabawą.

Agata Młynarska podczas izolacji nie marnuje czasu. Na swoim Instagramie prowadzi wideokonferencje zatytułowane "Agata się kręci", podczas których rozmawia z artystami i celebrytami. Jednak Młynarska znajduje również chwilę na ćwiczenia. I niepotrzebne są jej do tego specjalistyczne sprzęty. Prezenterka ćwiczy na dywanie w salonie, a podczas aktywności towarzyszą jej psy. Cała sytuacja wygląda komicznie. Teraz internauci mogą ją podejrzeć dzięki zdjęciom, jakie wykonał mąż Młynarskiej

Agata Młynarska ćwiczy w domu 

Agata Młynarska opublikowała na swoim Instagramie fotografie, na których widać, jakie ćwiczenia wykonuje rano. Trzeba przyznać, że dziennikarka została uchwycona przez męża - Przemysława Schmidta - w nietypowych pozycjach. Prezenterka wyznała też, że ćwiczy w... piżamie. Matę do ćwiczeń musi też dzielić z dwoma psami. 

Poranek w obiektywie męża. Wspólnie ćwiczymy w wersji pidżamamama. Tylko nie wiem dlaczego, jak tylko pojawiam się na macie, Bolek i Lolek dołączają do mnie z prędkością światła. I nie ma na nich siły. Znacie to? - śmiała się. 

Fani komentują

Pod zdjęciami szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci chwalili dziennikarkę za to, że potrafi się zmobilizować i ćwiczy nawet podczas domowej izolacji. Wiele osób przyznało też, że ma doświadczenia podobne do tych dziennikarki - zwierzaki domowe przeszkadzają im w treningach fitness. 

Kocham to!
Chłopaki pomagają jak mogą.
Brawo. Świetnie aż żyć się chce - czytamy w komentarzach. 

Myślicie, że zdjęcia dziennikarki zainspirują Polaków do ćwiczeń w domach?

AG 

Więcej o:
Komentarze (3)
Agata Młynarska przyłapana przez męża w trakcie ćwiczeń z psami. Pozy dziennikarki zaskakują
Zaloguj się
 • remul

  Oceniono 1 raz 1

  Ile razy trzeba Wam tłumaczyć, że przyłapać można kogoś na czymś odbiegającym od przyjętych norm. Można przyłapać na kradzieży, spacerowaniu nago po parku, jeździe samochodem pod wpływem, zdradzie żony, kochanki, ojczyzny czy podczas głosowania na pana Tik Toka.

 • mw29

  0

  Wygląda jak królowa much gnojowek w tych okularach

 • white_lake

  0

  Już bez wirusa było za dużo prywatności celebrytów w mediach, społecznościowych i nie tylko, ale teraz to jakaś prawdziwa masakra. Czy naprawdę musimy wszystko widzieć, jak mieszkają, jak ćwiczą, jak gotują i jedzą, jak czytają, jak siedzą na kanapie, głaszczą koty i nie wiem co jeszcze?
  Drodzy atencjusze, może już dość tego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX