Agata Młynarska przyłapana przez męża w trakcie ćwiczeń z psami. Pozy dziennikarki zaskakują, ale nie bardziej niż strój

Agata Młynarska zachęca Polaków, by pozostali w domach. Udowadnia, że nawet fitness na dywanie w salonie może być fantastyczną zabawą.

Agata Młynarska podczas izolacji nie marnuje czasu. Na swoim Instagramie prowadzi wideokonferencje zatytułowane "Agata się kręci", podczas których rozmawia z artystami i celebrytami. Jednak Młynarska znajduje również chwilę na ćwiczenia. I niepotrzebne są jej do tego specjalistyczne sprzęty. Prezenterka ćwiczy na dywanie w salonie, a podczas aktywności towarzyszą jej psy. Cała sytuacja wygląda komicznie. Teraz internauci mogą ją podejrzeć dzięki zdjęciom, jakie wykonał mąż Młynarskiej

Agata Młynarska ćwiczy w domu 

Agata Młynarska opublikowała na swoim Instagramie fotografie, na których widać, jakie ćwiczenia wykonuje rano. Trzeba przyznać, że dziennikarka została uchwycona przez męża - Przemysława Schmidta - w nietypowych pozycjach. Prezenterka wyznała też, że ćwiczy w... piżamie. Matę do ćwiczeń musi też dzielić z dwoma psami. 

Poranek w obiektywie męża. Wspólnie ćwiczymy w wersji pidżamamama. Tylko nie wiem dlaczego, jak tylko pojawiam się na macie, Bolek i Lolek dołączają do mnie z prędkością światła. I nie ma na nich siły. Znacie to? - śmiała się. 
 

Fani komentują

Pod zdjęciami szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci chwalili dziennikarkę za to, że potrafi się zmobilizować i ćwiczy nawet podczas domowej izolacji. Wiele osób przyznało też, że ma doświadczenia podobne do tych dziennikarki - zwierzaki domowe przeszkadzają im w treningach fitness. 

Kocham to!
Chłopaki pomagają jak mogą.
Brawo. Świetnie aż żyć się chce - czytamy w komentarzach. 

Myślicie, że zdjęcia dziennikarki zainspirują Polaków do ćwiczeń w domach?

AG