Agata Młynarska zrobiła wyjątek i pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mężem. Para wypoczywa za granicą. "Pasujecie do siebie"

Agata Młynarska postanowiła wraz z rodziną zażyć hiszpańskiego słońca. Dziennikarka pochwaliła się w sieci wspólnymi fotkami razem z mężem. Do tej pory robiła to bardzo rzadko.

Agata Młynarska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już blisko 80 tysięcy osób. Gwiazda chętnie udziela się też na Facebooku, gdzie "podgląda ją" pięćdziesiąt tysięcy osób. Ostatnio dziennikarka pochwaliła się fotką, która zaskoczyła jej obserwatorów.

Zobacz wideo Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrót jej choroby.

Agata Młynarska pokazała męża

Zima to czas, kiedy wiele gwiazd decyduje się na egzotyczne wakacje. Co prawda w tym roku aura jest dość łagodna, ale chyba mało kto pogardziłby feriami w tropikach. Z tego samego założenia wyszła Agata Młynarska. Dziennikarka pochwaliła się ostatnio na swoim oficjalnym profilu na Facebooku fotką z wakacji. Okazuje się, że gwiazda wyjechała za granicę, a dokładnie do Hiszpanii. W wypoczynku towarzyszy jej małżonek. Młynarska rzadko kiedy pokazuje swojego ukochanego w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła jednak wyjątek.

Pozdrawiamy zimowo z Hiszpanii, gdzie kwitną migdały, czyli los almendros. Żaden zapach perfum nie jest w stanie powtórzyć rozkoszy zapachu kwitnących migdałów - napisała Młynarska pod zdjęciami z Hiszpanii.

Internauci szybko zabrali się za komentowanie. Nie obyło się bez miłych słów i komplementów.

Ale ładna z Was para! Super pasujecie do siebie!
Pięknie kwitnące migdałowce, ale jeszcze piękniejszy uśmiech na Waszych twarzach.
Pani Agata kwitnie - czytamy.

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt po raz pierwszy pojawili się razem na salonach w maju 2013 roku. Już rok później byli małżeństwem. Wybranek dziennikarki jest radcą prawnym.

Więcej o: