Agata Młynarska spotkała się z bratem zmarłego prezydenta Pawła Adamowicza. "Dziś pokazujemy, że nic nie pokona WOŚP". Dodała z nim wspólne zdjęcie

Agata Młynarska jest w Gdańsku, gdzie relacjonuje Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Prezenterka pokazała wspólne zdjęcie z bratem zmarłego w zeszłym roku Pawła Adamowicza.

Agata Młynarska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy od samego początku jej istnienia. W tym roku dziennikarka relacjonuje finał z Gdańska, gdzie podczas ubiegłorocznego światełka do nieba został zamordowany prezydent Paweł Adamowicz. Na Instagramie pokazała wspólne zdjęcie z jego bratem.

Agata Młynarska z bratem Pawła Adamowicza 

Gdańsk jest szczególnie ważnym miastem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To właśnie tam podczas 27. finału rozegrał się na scenie dramat. Ówczesny prezydent miasta, Paweł Adamowicz, został kilkukrotnie ugodzony nożem. W wyniku obniesionych obrażeń, na drugi dzień zmarł w szpitalu. 

Agata Młynarska spotkała się z bratem zmarłego prezydenta, Piotrem Adamowiczem. Zamieściła na Instagramie ich wspólne zdjęcie. 

Gdańsk gotowy na 28. finał WOŚP.  Piotr Adamowicz, brat śp. Prezydenta Pawła Adamowicza powiedział o tym, że wiatr w żagle wieje z Gdańska. To wiatr dobroci, wolności, solidarności i dobra! Dziś pokazujemy, że nic nie pokona WOŚP. Scena piękna, wolontariusze wyruszyli w miasto, artyści zjeżdżają na koncert. Czekamy na Was! - zachęca Młynarska.
 

Wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrót jej choroby. "Wysyłają je za granicę":

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.