Agata Młynarska na wakacjach z siostrzenicą i jej żoną. Pokazała zdjęcia z Hiszpanii. Alicja jest podobna do znanej mamy

Agata Młynarska pojechała do Walencji, gdzie spotkała się ze swoją siostrzenicą Alicją i jej żoną. Dziennikarka pochwaliła się wspólnymi fotografiami.

Agata Młynarska postanowiła wypocząć w Walencji. Urlop dziennikarki zbiegł się z wyborami parlamentarnymi. Młynarska jednak zagłosowała, tyle że w konsulacie w Hiszpanii. Nie była tam sama - towarzyszyły jej między innymi siostrzenica Alicja i jej żona Mika. Jakiś czas temu media rozpisywały się, że panie zalegalizowały swój związek.  

Agata Młynarska z rodziną

Agata Młynarska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje z siostrzenicą Alicją i jej partnerką życiową Miką. Do tej pory nie wiadomo jednak było, jak wygląda żona 27-letniej choreografki. Paulina Młynarska pogratulowała bowiem córce ślubu, ale nie pokazała zdjęć z ceremonii, ani innych, na których widać ukochaną Alicji. 

Agata Młynarska fotografie z dziewczynami podpisała krótko, ale wymownie.

Family power - czytamy pod zdjęciem. 

Widać, że panie bardzo się lubią. Nie sposób zwróć też uwagi na to, że siostrzenica Młynarskiej jest bardzo podobna do swojej znanej mamy - Pauliny Młynarskiej. 

AG 

Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrót jej choroby. "Wysyłają je za granicę"

Zobacz wideo