Agata Młynarska pokazała zdjęcie syna sprzed 30 lat. Dziś jest prawdziwym przystojniakiem. Wspomniała też trudny poród

Z okazji 34. urodzin najstarszego syna Agata Młynarska opublikowała ich wspólne zdjęcie sprzed ponad 30 lat. Wspomniała również o narodzinach Stanisława, z którymi wiąże się wyjątkowa historia.

Agata Młynarska jest osobą bardzo aktywną na Instagramie. Jej profil śledzi już ponad 66 tysięcy osób, a liczba stale rośnie. Dziennikarka chętnie dzieli się w sieci swoim życiem zawodowym, ale również prywatnym. Ostatnio opublikowała stare zdjęcie ze swoim synem Stanisławem, a była ku temu dobra okazja.

Zobacz też, z jakimi problemami zdrowotnymi musiała się zmierzyć Agata Młynarska

Zobacz wideo

Agata Młynarska z synem na starej fotografii

Najstarszy syn Młynarskiej, Stanisław, skończył 34 lata. Z tej okazji, dumna mama postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem, na którym widzimy młodą dziennikarkę trzymającą synka w objęciach. Oprócz fotografii, pojawił się również wzruszający wpis, w którym Młynarska wspomina narodziny małego Stasia.

34 lata temu urodziłam Stasia. Poród trwał 24 godziny. Byłam na pierwszym roku studiów, miałam 20 lat. Trwała sesja egzaminacyjna. Brakowało mi ostatniego egzaminu z psychologii, leżałam już w szpitalu. Zwolniłam się na własną prośbę, zdałam, wróciłam do szpitala i urodziłam. I kto by pomyślał, że Staś będzie właśnie magistrem psychologii. Ojcem dwóch najcudowniejszych dziewczyn, wspinaczem i nauczycielem, prezesem Fundacji im. Wojciecha Młynarskiego.

Dziennikarka złożyła również synowi życzenia.

Jestem z niego bardzo dumna, życzę mu, żeby zdobywał wszystkie wymarzone szczyty, żeby trwał przy swoich wartościach i był szczęśliwy! W dzieciństwie czasem dawał w kość ale warto było znosić te ciosy (zalicza je przecież każda mama), żeby teraz cieszyć się ze wspaniałej i jedynej w swoim rodzaju przyjaźni z synem! Stachu - sto lat! Mama.
 

Fani Agaty Młynarskiej w szoku

Obserwatorzy Agaty Młynarskiej nie kryli swojego zaskoczenia. Wśród komentarzy pojawiły się głosy, że dziennikarka wcale nie wygląda, jakby miała dorosłego syna.

Nawet nie pisz, że jesteś babcią, bo nawet w tak dużego syna jest trudno uwierzyć.
Pani Agato, nie wygląda Pani zupełnie na takie „stare” dzieci.

Fani zauważyli również, że Stanisław jest bardzo podobny do nieżyjącego już dziadka, Wojciecha Młynarskiego.

Stanisław podobny do dziadka, Mistrza Wojciecha Młynarskiego.
Stach to skóra zdjęta z Dziadka!
Wykapany dziadek!

Życzymy Stanisławowi wszystkiego najlepszego! A czy według Was, syn Agaty Młynarskiej jest podobny do dziadka?

KB