Agata Młynarska na ramówce TVN. Głęboki dekolt i czerń były świetnym wyborem. Nie mogliśmy oderwać od niej wzroku! 100% hot

Agata Młynarska została ambasadorką kanału Discovery Life. Prezenterka na ramówce TVN pokazała się w eleganckiej i seksownej odsłonie. Wyglądała doskonale.

Agata Młynarska będzie prowadziła program "Bez tabu", którego premierowy odcinek wyemitowany zostanie już w niedzielę, 25 sierpnia o 13.50. Dziennikarki nie mogło zabraknąć na prezentacji jesiennej ramówki telewizji TVN. Śmiało można powiedzieć, że przyćmiła wiele gwiazd stacji.

Agata Młynarska w czarnym kombinezonie

Prezenterka na tę okazję wybrała czarny, prosty kombinezon. Największą "ozdobą" stylizacji był głęboki dekolt eksponujący wdzięki. Dziennikarka postawiła na złotą, delikatną biżuterię. Dodatki? Tu też nic nie odwracało uwagi od sylwetki Młynarskiej. Czarne szpilki tylko lekko wystawały spod nogawek (taki trik doskonale wydłuża nogi!), w dłoni prezenterka trzymała modną, małą torebkę na ozdobnym łańcuszku. 

Agata na "wybiegu" dla gwiazd wyglądała naprawdę bosko. Śmiało możemy powiedzieć, że wyróżniała się także na ściance. Choć postawiła na bardzo prostą stylizację, elegancja i klasa doskonale się obroniły. Młynarska wie, że mniej znaczy więcej i po raz kolejny to udowodniła. Jesteśmy pod wrażeniem!

Zdjęcia Agaty Młynarskiej na ramówce TVN zobaczycie w naszej galerii.

Te gwiazdy zmieniły fryzury i zaskoczyły swoich fanów:

Zobacz wideo

jm