Agata Młynarska na ramówce TVN. Głęboki dekolt i czerń były świetnym wyborem. Nie mogliśmy oderwać od niej wzroku! 100% hot

Agata Młynarska została ambasadorką kanału Discovery Life. Prezenterka na ramówce TVN pokazała się w eleganckiej i seksownej odsłonie. Wyglądała doskonale.

Agata Młynarska będzie prowadziła program "Bez tabu", którego premierowy odcinek wyemitowany zostanie już w niedzielę, 25 sierpnia o 13.50. Dziennikarki nie mogło zabraknąć na prezentacji jesiennej ramówki telewizji TVN. Śmiało można powiedzieć, że przyćmiła wiele gwiazd stacji.

Agata Młynarska w czarnym kombinezonie

Prezenterka na tę okazję wybrała czarny, prosty kombinezon. Największą "ozdobą" stylizacji był głęboki dekolt eksponujący wdzięki. Dziennikarka postawiła na złotą, delikatną biżuterię. Dodatki? Tu też nic nie odwracało uwagi od sylwetki Młynarskiej. Czarne szpilki tylko lekko wystawały spod nogawek (taki trik doskonale wydłuża nogi!), w dłoni prezenterka trzymała modną, małą torebkę na ozdobnym łańcuszku. 

Agata na "wybiegu" dla gwiazd wyglądała naprawdę bosko. Śmiało możemy powiedzieć, że wyróżniała się także na ściance. Choć postawiła na bardzo prostą stylizację, elegancja i klasa doskonale się obroniły. Młynarska wie, że mniej znaczy więcej i po raz kolejny to udowodniła. Jesteśmy pod wrażeniem!

Zdjęcia Agaty Młynarskiej na ramówce TVN zobaczycie w naszej galerii.

Te gwiazdy zmieniły fryzury i zaskoczyły swoich fanów:

Zobacz wideo

jm

Więcej o:
Komentarze (11)
Agata Młynarska na ramówce TVN. Głęboki dekolt i czerń były świetnym wyborem. Nie mogliśmy oderwać od niej wzroku!
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 6

  Niestosowne jest pisać HOT gdy chodzi o strój wyrażający żałobę.

 • Gość: asia

  Oceniono 8 razy 4

  Agata młynarska jest jak wino...im starsza tym lepiej wyglada

 • Gość: Lala

  Oceniono 2 razy 2

  Niestosowne samozadowolenie...
  Niepasujące do okoliczności ...
  Lans i jeszcze raz lans za wszelka cenę

 • Gość: Amelia

  Oceniono 4 razy 2

  To co oni powinni zrobić to przesunąć w czasie tę ramówkę. Cóż, że poubierani na czarno przecież uśmiechają się i wdzięczą do kamery. Szok i niedowierzanie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Czy na pewnobycie 'hot' bylow tej sytuacji celem Mlynarskiej? Redakcja nie rozumie? ALez zenada i prymitywizm

 • Gość: J23

  Oceniono 1 raz 1

  NIe rozumiem dlaczego nie można napisać komentarza nt zmarłego Piotra.To straszna tragedia A fakt,ze nie „obnosił się”swoim bogactwem-to przywilej ludzi z KLASA ! Wywodził się z dobrej Rodziny A dziś jakiś kmiotek ze wsi który się dorobi-puszy się i nie potrafi powuedziec”Dxiekuje”,proszę czy nawet”dzień dobry” Ogromna strata dla Żony i Rodziny! Ogromna

 • Gość: beti beti

  0

  CENTAURUS pl. sms 7412 MAJA- ratujmy zwierzaki

 • nanorobot

  Oceniono 6 razy 0

  Młynarska to stara rura. Dekolt - morze zmarszczek, kolor jak plecy robola z budowy. Na twarzy pojawiają się już charakterystyczne dla wieku starczego układy mieśni mimicznych. Takich rzeczy tak łatwo się nie wyszpachluje. I jak pójdziesz w botoks, czy głęboki peeling, to będziesz wygladać jak Rozenkowa - żywy photoshop ociekający śluzem jak ten potwór z cyklu filmów 'Alien' ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX