Agata Młynarska pozuje w białej sukni. "Uszyta specjalnie dla mnie". Fanom to wystarczyło: Idealna na ślub

Agata Młynarska zachwyciła swoich fanów, gdy na Instagramie opublikowała zdjęcie w zjawiskowej, białej sukni. Czyżby już wkrótce ponownie miała stanąć na ślubnym kobiercu?

Agata Młynarska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już prawie 40 tysięcy osób. Niedawno dziennikarka zamieściła w sieci nowe zdjęcie, na którym pozuje w białej sukni. Ta fotografia od razu rozgrzała jej fanów do czerwoności. Czy dziennikarka rozpoczęła właśnie przygotowania do ślubu kościelnego? 

Agata Młynarska w sukni ślubnej

Przypomnijmy, iż Agata była już trzykrotnie zamężna. Jako pierwszy serce dziennikarki zdobył Leszek Kieniewicz. Ich małżeństwo trwało dziesięć lat, a para doczekała się dwóch synów. Następnie Młynarska związała się z Jerzym Porębskim. Jednak ten związek rozpadł się po zaledwie roku małżeństwa. Warto dodać, że Agata spotykała się również z Jarosławem Kretem, lecz w tym przypadku nie doszło do ślubu. Ostatnim mężem prezenterki jest przedsiębiorca Przemysław Schmidt. Para pobrała się w 2014 roku i był to wówczas ślub cywilny. Najnowsze zdjęcie Agaty wzbudziło więc sporo zamieszania. 

Młynarska opublikowała bowiem na Instagramie zdjęcie, gdzie możemy zobaczyć dziennikarkę w zjawiskowej, białej sukni projektu Violi Piekut. Jeszcze więcej emocji wzbudził opis, jaki Agata zamieściła pod fotografią. 

Sukienka, którą Viola Piekut uszyła specjalnie dla mnie. Muślinowa, jedwabna, mleczna biel. Rozświetla jesienną szarość. Zamknięta w szafie czeka na swój moment... - napisała. 

Internauci nie kryli swojego zachwytu nad kreacją Agaty, a sama suknia skojarzyła im się wręcz jednoznacznie. 

Piękna, idealna na ślub.
Marzę, by choć raz w życiu założyć taką suknię.
Taka sukienka to tylko na ślub - czytamy w komentarzach. 
 

Musimy się zgodzić, iż suknia wygląda na Agacie wprost rewelacyjnie. Czy w ten sposób Młynarska chciała poinformować swoich fanów, że planuje ponownie stanąć na ślubnym kobiercu?

Zobacz wideo

DH