"Eks-tra zmiana". Bohaterka Młynarskiej w 7. miesiącu ciąży porzucona przez męża. "Zostałam sama w tym domu"

Wystartował program "Eks-tra zmiana". Bohaterką pierwszego odcinka była pani Emilia, która w 7. miesiącu ciąży została porzucona przez męża.

TVN Style zaproponował widzom nowy format. Program "Eks-tra zmiana", który jest prowadzony przez Agatę Młynarską ma pomóc kobietom i mężczyznom, którzy po rozwodzie chcą coś zmienić w swoim życiu. Oprócz wielu rozmów i rad, rozwodnicy mogą też liczyć na zmianę wizerunku.

"Eks-tra zmiana" - historia Emilli z 1. odcinka

Bohaterką pierwszego odcinka była pani Emilia, która w 7. miesiącu ciąży została porzucona przez męża. Poznali się jeszcze w czasach liceum, i jak przyznała pani Emilia, mężczyzna był jedyną miłością jej życia.

Kobieta na własne życzenie zrezygnowała z pracy, aby zajść w ciążę i poświęcić się macierzyństwu. Mąż już wtedy obiecywał jej, że będzie z nią chodzić do szkoły rodzenia i będzie Jednak, kiedy okazało się, że test wyszedł pozytywnie, mąż zaczął się od niej oddalać.

 

Gdy Emilia była w siódmym miesiącu ciąży, mąż oznajmił, że musi odpocząć i wyjeżdża na tygodniowy urlop zagranicę. Nie pojechał tam sam, a z koleżanką z pracy. 

To jest koniec, ja wychodzę. Zostałam sama w tym domu - wspominała kobieta.

Kobieta nie ukrywa, że miała nadzieję, że mąż zdecyduje się wrócić do niej i do dziecka. Niestety, tak się nie stało. 

Program na pewno nie wymaże z pamięci tego okresu, ale być może liczne rozmowy z ekspertami dodały sił pani Emilii.

"Eks-tra zmiana" - program

W programie prowadząca Agata Młynarska pomaga kobietom i mężczyznom po rozwodzie. Wysłucha ich historii, podzieli się własnymi doświadczeniami, da rady i wskazówki. Będzie się starać pomóc dojść do siebie po traumatycznych chwilach i rozpocząć życie na nowo.

W "Eks-tra zmianie" zobaczymy też ekspertów, którzy pomogą pozbyć się pamiątek po eksmałżonkach i zajmą się odnową mieszkań bohaterów. Specjaliści zajmą się także wizerunkiem rozwodników.

"Eks-tra zmiana" emitowana jest w TVN Style. Kolejny premierowy odcinek w poniedziałek o godzinie 22:25!

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>