"Eks-tra zmiana". Bohaterka Młynarskiej w 7. miesiącu ciąży porzucona przez męża. "Zostałam sama w tym domu"

Wystartował program "Eks-tra zmiana". Bohaterką pierwszego odcinka była pani Emilia, która w 7. miesiącu ciąży została porzucona przez męża.

TVN Style zaproponował widzom nowy format. Program "Eks-tra zmiana", który jest prowadzony przez Agatę Młynarską ma pomóc kobietom i mężczyznom, którzy po rozwodzie chcą coś zmienić w swoim życiu. Oprócz wielu rozmów i rad, rozwodnicy mogą też liczyć na zmianę wizerunku.

"Eks-tra zmiana" - historia Emilli z 1. odcinka

Bohaterką pierwszego odcinka była pani Emilia, która w 7. miesiącu ciąży została porzucona przez męża. Poznali się jeszcze w czasach liceum, i jak przyznała pani Emilia, mężczyzna był jedyną miłością jej życia.

Kobieta na własne życzenie zrezygnowała z pracy, aby zajść w ciążę i poświęcić się macierzyństwu. Mąż już wtedy obiecywał jej, że będzie z nią chodzić do szkoły rodzenia i będzie Jednak, kiedy okazało się, że test wyszedł pozytywnie, mąż zaczął się od niej oddalać.

Gdy Emilia była w siódmym miesiącu ciąży, mąż oznajmił, że musi odpocząć i wyjeżdża na tygodniowy urlop zagranicę. Nie pojechał tam sam, a z koleżanką z pracy. 

To jest koniec, ja wychodzę. Zostałam sama w tym domu - wspominała kobieta.

Kobieta nie ukrywa, że miała nadzieję, że mąż zdecyduje się wrócić do niej i do dziecka. Niestety, tak się nie stało. 

Program na pewno nie wymaże z pamięci tego okresu, ale być może liczne rozmowy z ekspertami dodały sił pani Emilii.

"Eks-tra zmiana" - program

W programie prowadząca Agata Młynarska pomaga kobietom i mężczyznom po rozwodzie. Wysłucha ich historii, podzieli się własnymi doświadczeniami, da rady i wskazówki. Będzie się starać pomóc dojść do siebie po traumatycznych chwilach i rozpocząć życie na nowo.

W "Eks-tra zmianie" zobaczymy też ekspertów, którzy pomogą pozbyć się pamiątek po eksmałżonkach i zajmą się odnową mieszkań bohaterów. Specjaliści zajmą się także wizerunkiem rozwodników.

"Eks-tra zmiana" emitowana jest w TVN Style. Kolejny premierowy odcinek w poniedziałek o godzinie 22:25!

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (14)
"Eks-tra zmiana". Ciężarna bohaterka Młynarskiej porzucona przez męża. "Zostałam sama w tym domu"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 6

  Do kogo adresowane są takie gnioty?

 • Gość: Komentuj jako gość

  Oceniono 9 razy 5

  Świetny pomysł,żeby iść z tym do telewizji i opowiadać ile łez się wylało i jak bardzo się cierpiało. Bardzo gratuluję,na pewno zmieni to pani życie ,a Agata Młynarska lepiej niż psycholog rozwiąże wszystkie problemy

 • Gość: kotecek

  Oceniono 3 razy 3

  Nie znoszę lampasów do szpilek. Poza tym nie jest to jakaś cudowna zmiana. I chyba zbytnio wpływu na zycie tej pani nie będzie miała. Zawsze w zagranicznych wrsjach takich programów jest jakiś rozmach, rzeczywiście te zmiany to prawdziwe metamorfozy. U nas wszystki idzie po najmniejszej linni oporu a ludzie występujący w tych programach już po ich emisji wyglądają jak przed. bo zmiany w ich wyglądzie to fikcja podciągnięta pod publikę. Jedna z uczestniczek pewnego programu na TVN była wrecz zawiedziona, bo po umyciu włosów z tych wszystkich środków fryzjerskich, których użyto w programie, miała na głowie ten sam kołtun co przed programem z fryzjerzy nie potrafili jej odtworzyć odcienia włosów.

 • Gość: Oko

  Oceniono 5 razy 3

  Młynarska widać desperacko szukała pracy...

 • Gość: kiki

  0

  Smieci same sie wyniosły

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  to już nie chcą być jak GOSIA 50+ Rozenek?

 • Maniek 1973

  Oceniono 8 razy -4

  Zapchaj dziura dla bab które myślą tiktakami o tym co do gara chłopu wrzucić i w między garem a garem takie cuda oglądają

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy -5

  Wielkie mi halo. Mnie partner zostawił jak sie dowiedział o ciąży. Po co opowiadać o tym w telewizji. Trzeba unieść głowę i pozbierać w całość. Nie szukać współczucia u obcych ludzi.

 • Gość: snake

  Oceniono 16 razy -10

  Po twarzy tej "kobiety" widzę, że NIGDY się nie malowała, nie malowała paznokci, spasła się, etc. Nie dziwne, że facet ją zostawił. Nie mówię o ekstremalnej tapecie lecz o zwykłym dbaniu o siebie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX