Takiej metamorfozy w programie Sablewskiej nie widzieliśmy już dawno. Sama uczestniczka nie mogła w to uwierzyć

W programie Mai Sablewskiej widzieliśmy już mnóstwo przemian, jednak ostatnia metamorfoza należy do jednych z najlepszych.

Maja Sablewska w programie "Sablewskiej sposób na modę" pomaga uczestniczkom zmienić wizerunek, stworzyć swój własny styl, ale przede wszystkim podpowiada, jak pokochać siebie i pozbyć się nadmiaru kompleksów. 

W ciągu kilku lat stylistka zmieniła życie niejednej uczestniczki. W ostatnim odcinku pokazano metamorfozę, która zrobiła na nas ogromne wrażenie.

Główną bohaterką była Justyna, której Maja na początku wytknęła nie tylko zamiłowanie do tandety i kiczu, ale również zaniedbanie swojego ciała oraz zdrowia. Uczestniczka nie pielęgnowała skóry, przez co najprawdopodobniej zachorowała na grzybicę paznokci. Justyna nie dbała także o zęby, a problem stomatologiczny zrodził się przez nałogowe palenie papierosów. Sablewska wzięła sprawy w swoje ręce i zabrała bohaterkę do specjalistów, którzy pomogli przywrócić jej młodość. 

Finał zaskoczył wszystkich. Justyna zaprezentowała się w eleganckiej stylizacji, która delikatnie nawiązywała do jej dawnego stylu. Jednak w tej wersji można było zobaczyć wiele gracji, a nie tandety.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>

Kiedy uczestniczka stanęła przed lustrem, nie mogła uwierzyć w swoją przemianę. Polały się łzy.

Gdzie jest ta dziewczyna, która tu była? Zadbam o siebie. Dzięki programowi dostałam przygodę, ale też lekcje, które wzięłam do siebie. To jest krok do przodu w moim życiu - mówiła zapłakana.

Sablewskiej sposób na modęSablewskiej sposób na modę materiały prasowe TVN Style

Jak wam się podoba? Zaskakujące, prawda? 

Premiera kolejnego odcinka programu w niedzielę o 12:10 na antenie TVN Style.

JT