"Eks-tra zmiana". Rozstała się z mężem alkoholikiem. Młynarska dała jej nowe życie i wyremontowała mieszkanie. Spektakularna metamorfoza

Bohaterką programu Agaty Młynarskiej "Eks-tra zmiana" tym razem była Agnieszka - samotna matka, która cierpiała z powodu braku pewności siebie. Metamorfoza pomogła uwierzyć kobiecie, że może zacząć nowe życie i znaleźć miłość.
Eks-tra zmiana' Eks-tra zmiana' Screen 'Eks-tra zmiana'/Player

Agnieszka została sama

Tym razem do programu "Eks-tra zmiana" zgłosiła się Agnieszka, której największym problemem byŁ brak pewności siebie. Agnieszka samotnie wychowuje dwoje dzieci. Ma 18-letnią córkę i 8-letniego syna. Kobieta została sama, ponieważ jej mąż nadużywał alkoholu. 

Rozstaliśmy się z tego powodu, że ja prosiłam męża, żeby nie nadużywał alkoholu, a jemu nie spodobała się moja prośba. W momencie kiedy ja przyjeżdżałam po 8 godzinach pracy z dziećmi z przedszkola, szkoły, i kiedy wiedziałam, że on znów nic nie zrobił, ja musiałam coś zrobić. Nie miałam siły na to wszystko - opowiadała Agacie Młynarskiej. 

Agnieszka próbowała jednak ratować związek.

O tego momentu, kiedy go poprosiłam, męczyliśmy się jeszcze rok czasu. Próbowałam być z nim, ale powiedział, że chce rozwodu. Twierdził, że z taką kobietą nie da się żyć, bo to ja chciałam, żeby przestał pić - usłyszeli widzowie. 

Agnieszka uważała, że to jej wina, że mąż ją zostawił. Dopiero rozmowa z Agatą Młynarską uświadomiła kobiecie, że to mąż powinien zawalczyć o rodzinę i poddać się terapii. 

'Eks-tra zmiana' 'Eks-tra zmiana' Screen 'Eks-tra zmiana'/Player.pl

Niska sammocoena

Agnieszka uważała, że jej największym mankamentem są grube uda. Gospodyni programu poprosiła więc pięć kobiet o różnej figurze, by pokazały Agnieszce swoje nogi. Dopiero wówczas kobieta uwierzyła, że jej nogi wcale nie odbiegają od normy. 

'Eks-tra zmiana' 'Eks-tra zmiana' Screen 'Eks-tra zmiana'/Player.pl

Zabiegi

Agnieszka w salonie medycyny estetycznej pozbyła się też bruzd zmarszczkowych i wypełniła blizny, które były pozostałością po trądziku. 

Później pojawiła się też w salonie fryzjerskim, gdzie metamorfozie poddana została jej fryzura. To sprawiło, że Agnieszka zaczęła postrzegać się zupełnie inaczej. 

Eks-tra zmiana' Eks-tra zmiana' Screen 'Eks-tra zmiana'/Player

Odpowiedni strój

Agnieszka trafiła też w ręce innego specjalisty - stylistki mody Kasia Baran, która prowadzi program "Związki z modą". To tu bohaterka dowiedziała się, jakie stroje najlepiej podkreślą jej szczupła sylwetkę. Zrozumiała też, że nie powinna bać się eksperymentować z kolorami. 

'Eks-tra zmiana 'Eks-tra zmiana Mat. prasowe, Cezary Piwowarski

Odpowiedni makijaż

To jednak nie wszystko. Agnieszka dowiedziała się też, jaki makijaż jest odpowiedni do jej typu urody. Anna Galińska z programu "Studio urody" podkreśliła zwłaszcza jej oczy i usta.

'Eks-tra zmiana'
Screen 'Eks-tra zmiana'/Player.pl

'Eks-tra zmiana' 'Eks-tra zmiana' Screen 'Eks-tra zmiana'/Player.pl

Metamorfoza

Cała metamorfoza jest spektakularna. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta.

Nic dziwnego, że "nowa" Agnieszka w trakcie realizacji programu odważyła się iść na rozmowę rekrutacyjną. Okazało się, że wypadła świetnie i dostała pracę jako krawcowa. To właśnie w tym zawodzie od dawna chciała się realizować. 

Screen
Screen 'Eks-tra zmiana'/Player.pl'Eks-tra zmiana' 'Eks-tra zmiana' Screen 'Eks-tra zmiana'/Player.pl

Pokój przed remonterem

Na tym nie koniec. Agata Młynarska wraz z Krzysztofem Miruciem, znanym widzom z  programu "Zgłoś remont", dokonali też metamorfozy salonu Agnieszki. 

Bohaterka odcinka dotychczas dzieliła pokój i łóżko z 8-letnim synem. Niestety kobiety nie stać było na nowe meble, a część poprzednich zabrał jej były mąż. 

'Eks-tra zmiana 'Eks-tra zmiana Mat. prasowe, Cezary Piwowarski

Nowy pokój

Na szczęście Krzysztof Miruć wpadł na pomysł, że za pomocą ruchomych żaluzji można wydzielić przestrzeń dla 8-letniego Igora. Całe pomieszczenie zostało urządzone w stylu glamour.

Plan programu
Mat. prasowe, Cezary Piwowarski

'Eks-tra zmiana' 'Eks-tra zmiana' Screen 'Eks-tra zmiana'/Player.pl

Nowy salon

Efekt końcowy przerósł oczekiwania Agnieszki. 

'Eks-tra zmiana' 'Eks-tra zmiana' Screen 'Eks-tra zmiana'/Player.pl

Nowy salon

Teraz zarówno samotna mama, jak i jej syn będą mieli własny kąt dla siebie. 

AG