Katarzyna Cichopek pokazała swoją córkę. Fani zastanawiają się, do kogo jest bardziej podobna: Istna mamusia

Katarzyna Cichopek podzieliła się z obserwatorami nowym rodzinnym zdjęciem. Aktorka pokazała córkę, a fani zastanawiają się, do kogo dziewczynka jest bardziej podobna.

Dla dobra własnego i swoich bliskich, w obecnej sytuacji większość gwiazd i celebrytów zdecydowała się pozostać w domach. Do tego samego zachęcają swoich obserwatorów, jednocześnie podsuwając nowe pomysły na spędzenie czasu w czterech ścianach. W tej grupie znajduje się oczywiście również Kasia Cichopek, która swoim fanom poleca podnoszące na duchu lektury oraz promuje tzw. "balkoning". Ostatnio znana z "M jak Miłość" aktorka postanowiła również nieco bardziej przybliżyć fanom swoją rodzinę.

Zobacz wideo Czy Kasia Cichopek weźmie udział w mistrzowskiej edycji

Kasia Cichopek pokazała córkę

Nie jest tajemnicą, że Katarzyna Cichopek i jej mąż Marcin Hakiel poznali się w drugiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Ukochany aktorki jest bowiem zawodowym tancerzem, a pod jego przewodnictwem parze udało się wygrać show i skraść serca telewidzów. Teraz małżonkowie postanowili umilić swoim fanom czas, uruchamiając własną taneczną platformę online. Przy okazji promocji nowego przedsięwzięcia, Katarzyna Cichopek pochwaliła się nowym rodzinnym zdjęciem. Na zamieszczonej przez aktorkę fotografii zobaczymy także jej córeczkę.

Tańcz razem z nami! - zachęca Cichopek.
 

Fani aktorki bardzo pozytywnie zareagowali na rodzinne zdjęcie, którego autorem jest syn aktorki. Obserwatorzy docenili również urodę córki. Część komentujących zauważyła większe podobieństwo dziewczynki do mamy, a inni - do taty.

Jejku, bardzo podobna do taty. Pozdrawiam.
Piękna córcia.
Córka istna mamusia.

A wy, jak sądzicie, do kogo bardziej podobna jest córka Katarzyny Cichopek?

PJA