Kasia Cichopek skrytykowana za stylizację na balkonie. Internauci nie szczędzili gorzkich słów. ''Bądź sobą i nie rób z ludzi debili''

Kasia Cichopek opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcie, które podzieliło jej fanów na dwa obozy. Jedni zarzucają jej, że ubrała się nieodpowiednio do okazji, inni zaś chwalą za dobry gust.

Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcie, które wywołało skrajne reakcje. Niektórym fanom nie spodobała się stylizacja aktorki, o czym poinformowali ją w licznych komentarzach. Jakie zarzuty mają wobec gwiazdy? Wielbiciele zarzucają jej, że strój, który wybrała, nie jest odpowiedni do... przebywania w domu.

Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki

Z pewnością Kasia nie spodziewała się, że dodanie słonecznego zdjęcia z balkonu spotka się z tyloma negatywnymi komentarzami. Gwiazda ''M jak miłość'' postanowiła spędzić czas na balkonie, czym podzieliła się na swoim Instagramie. Zdjęcie opatrzyła radosnym podpisem:

Balkoning... Czuć, że wiosna idzie, a wraz z nią nadzieja. Jak się macie, Kochani?

Jednak nie wszyscy równie entuzjastycznie podeszli do opublikowanego zdjęcia. Wśród licznych komentarzy pojawiły się głosy krytyki. Niektórzy uznali, że elementy garderoby aktorki nie pasują do okoliczności. Kasia ma na sobie różowy sweter z dekoltem w serek, a także długą, plisowaną spódnicę. 

Tak się ubieramy w domu - chyba tylko na selfusie i reklamę - napisała jedna z obserwatorek.
Na bank, gdy siedzisz w domu i zanim zaczniesz czytać, to się przebierzesz w taki strój. Ja na balkon to w klapkach wychodzę i dresie, bez okularów, więc bądź sobą i nie rób z ludzi debili. Tak poza tym, nic do ciebie nie mam - dodała kolejna.

Znaleźli się również fani, którzy widząc słowa krytyki pod adresem Kasi, stanęli w jej obronie.

Każdy ubiera się tak, jak lubi nawet w domu. Po co tyle jadu... Jeśli tak Wam przeszkadza strój Kasi, to nie zaglądajcie tu - możemy przeczytać.
Jakby się nie ubrać, zawsze ktoś skrytykuje. Ślicznie wyglądasz, pozdrawiam - napisała fanka

Pamiętajmy o tym, że istnieje wolność wyboru. Każdy może ubierać się tak, jak chce i nie powinniśmy oceniać drugiego człowieka przez pryzmat tego, co ma na sobie. Bądźmy dla siebie mili! 

Więcej o: