Katarzyna Cichopek kusi na Instagramie. Posypały się komplementy: Twój mąż pewnie nie może się przy Tobie skupić

Katarzyna Cichopek wraz z rodziną wybrała się na ferie do ciepłych krajów. Zdjęciem znad basenu pochwaliła się na Instagramie. Internauci nie ukrywają zachwytów nad aktorką.

Katarzyna Cichopek udała się na urlop. Wykorzystała fakt, że w województwie mazowieckim trwają ferie zimowe i jej dzieci (11-letni Adam oraz 6-letnia Helena) mają wolne. Aktorka wraz z rodziną wybrała się na wyspę Gran Canaria, gdzie korzysta z pięknej pogody. Zdjęciami z wypoczynku pochwaliła się na Instagramie.

Katarzyna Cichopek spotkała męża w "Tańcu z gwiazdami". Pamiętacie, kogo jeszcze połączyło gorące uczucie?

Zobacz wideo

Katarzyna Cichopek w bikini

Gwiazda "M jak Miłość", czyli serialowa Kinga (o serce której zaczął zabiegać szwagier!), dodała ujęcie, na którym pozuje w bikini i z zawadiackim uśmiechem. Aktorka wybrała dość odważną górę kostiumu, która wyeksponowała jej wdzięki. Do tego dobrała ciemne okulary oraz kapelusz. Przy okazji zwróciła się do fanów:

Dobrego dnia kochani, Mój taki będzie. Wreszcie i na moje ferie przyszedł czas - napisała.
 

Internauci zasypali ją komplementami, a w komentarzach posypały się miłe słowa. Użytkownicy Instagrama nie ukrywają, że są pod wrażeniem urody i kobiecości Katarzyny Cichopek:

Świetnie wyglądasz w tym stroju.
Wow, Twój mąż pewnie w ogóle nie może się przy Tobie skupić.
Piękne zdjęcie Kasiu. Prosimy więcej takich z urlopu. Miłego wypoczynku - piszą.

Katarzyna Cichopek od lat zachwyca świetną figurą. Jednak otwarcie mówi o tym, że nie zawsze była zadowolona ze swojej sylwetki. Gwiazda TVP2 kilka lat temu (po ciąży) schudła kilkanaście kilogramów i do dziś utrzymuje wypracowaną wtedy figurę. W zrzuceniu wagi pomogła jej firma cateringowa oraz regularne treningi.

AW