Kasia Cichopek SCHUDŁA 15 kilo! Dieta? Dość zwyczajna, ale...

O jej posiłki dba firma cateringowa.
Kasia Cichopek schudła 15 kilo O jej posiłki dba firma cateringowa. Dieta i ćwiczenia fizyczne - oto przepis Kasi Cichopek na powrót do formy po porodzie. W ciągu 2 miesięcy sexy mama schudła już 15 kilo! - donosi tygodnik "Gwiazdy". Ten wspaniały wynik to efekt wytężonych ćwiczeń, które regularnie wykonuje aktorka. Praktycznie zaraz po porodzie Kasia zaczęła ćwiczyć brzuszki. Dowiedziała się bowiem, że im szybciej zacznie ćwiczyć mięśnie, tym prędzej wrócą na swoje miejsce. I udało się. Kasia wykonuje również regularne skłony, by wzmocnić kręgosłup obciążyć dźwiganiem dziecka - powiedziała tygodnikowi znajoma Cichopek. Z jej informacji dowiadujemy się również o rodzaju diety, jaką stosuje Cichopek wracając do dawnej figury. Kasia otrzymuje pięć dietetycznych posiłków dziennie od firmy cateringowej. Dzięki temu nie musi gotować, koszt takiej przyjemności to tysiąc złotych miesięcznie. Kasia na śniadanie je jogurt, potem zupę, a na obiad kaszę. Na podwieczorek zaś je kisiel lub budyń, wieczorem spożywa kurczaka. Córeczka Kasi Cichopek i jej męża, Marcina Hakiela, przyszła na świat w połowie grudnia. Aktorka blisko 2 miesiące nie pokazywała się publicznie, jednak gdy wreszcie zjawiła się na gali Viva! Najpiękniejsi, jej kształty mogły tylko zachwycać. Aktorka nie wróciła jeszcze do figury sprzed roku, mimo to jej obecne krągłości również wyglądają niezwykle kusząco.

Dieta i ćwiczenia fizyczne - oto przepis Kasi Cichopek na powrót do formy po porodzie. W ciągu 2 miesięcy sexy mama schudła już 15 kilo! - donosi tygodnik "Gwiazdy".

Ten wspaniały wynik to efekt wytężonych ćwiczeń, które regularnie wykonuje aktorka.

Praktycznie zaraz po porodzie Kasia zaczęła ćwiczyć brzuszki. Dowiedziała się bowiem, że im szybciej zacznie ćwiczyć mięśnie, tym prędzej wrócą na swoje miejsce. I udało się. Kasia wykonuje również regularne skłony, by wzmocnić kręgosłup obciążyć dźwiganiem dziecka - powiedziała tygodnikowi znajoma Cichopek.

Z jej informacji dowiadujemy się również o rodzaju diety, jaką stosuje Cichopek wracając do dawnej figury.

Kasia otrzymuje pięć dietetycznych posiłków dziennie od firmy cateringowej. Dzięki temu nie musi gotować, koszt takiej przyjemności to tysiąc złotych miesięcznie. Kasia na śniadanie je jogurt, potem zupę, a na obiad kaszę. Na podwieczorek zaś je kisiel lub budyń, wieczorem spożywa kurczaka.

Córeczka Kasi Cichopek i jej męża, Marcina Hakiela, przyszła na świat w połowie grudnia. Aktorka blisko 2 miesiące nie pokazywała się publicznie, jednak gdy wreszcie zjawiła się na gali Viva! Najpiękniejsi, jej kształty mogły tylko zachwycać (zobacz: Kasia Cichopek pierwszy raz na salonach po urodzeniu dziecka. Jeszcze nie chuda, ale...).

Kasia Cichopek, Marcin HakielKapif

Aktorka nie wróciła jeszcze do figury sprzed roku, mimo to jej obecne krągłości również wyglądają niezwykle kusząco.

Kasia CichopekKapif

Kasia CichopekKapif

alex

Więcej o:
Komentarze (12)
Kasia Cichopek SCHUDŁA 15 kilo! Dieta? Dość zwyczajna, ale...
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 17 razy 5

  OMG!! Pyzy ubywa:)))

 • spondeo

  Oceniono 2 razy 2

  Skoro HOT nie ma autora i nikt do tych bzdur nie przyznaje się, to do redakcji kieruję cytat:
  (...)"by wzmocnić kręgosłup obciążyć dźwiganiem dziecka (...)"

  po jakiemu to ?

 • qula

  Oceniono 8 razy 2

  nastepne 15 kilo i kasi wogole nie bedzie widac.
  ona caly czas sie odchudza,po co ci to.

 • Monika Majkowska

  Oceniono 1 raz 1

  hahahha wygląda cudownie moim zdaniem. Ja nie mam samozaparcia na zrobienie nawet 2 brzuszków, tylko diete stosuję (3D) i czekam na cud :). Brawo Pani Kasiu!

 • wincynty

  0

  Takim to dobrze, kurka wodna

 • Ewa Wilk

  Oceniono 49 razy -35

  No ja ważę tyle co przed ciążą, też rodziłam w tym samym czasie... Kasia wygląda mi jeszcze dość pulchnie,
  nie pomogła dieta :)

 • Ewa Wilk

  Oceniono 57 razy -37

  Oj, oj, ja rodziłam w tym samym czasie i wyglądam jak przed ciążą, nadal 49 kg,
  Kasi natomiast zostało, wygląda pulchnie,
  dieta nie pomogła niestety,
  ale za pewne wróci do swojej wagi ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX