"M jak miłość": Kryzys w małżeństwie Zduńskich? Kinga przyłapie Piotra w łóżku z Magdą!

Do miłosnego układu w serialu "M jak miłość" dołączy kolejna osoba! Dojdzie do dość niezręcznej sytuacji.

W "M jak miłość" wciąż rozwija się wątek romansu między Kingą a bratem bliźniakiem jej męża. W najnowszym odcinku dojdzie do niezręcznej sytuacji między Piotrem a Magdą. Czyżby małżeństwo Kingi i Piotra wisiało na włosku, a mąż dopuści się zdrady pod wspólnym dachem?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z

"M jak miłość": Kryzys w małżeństwie Zduńskich?

W 1500 odcinku serialu Magda (Anna Mucha) po kłótni z mężem Andrzejem (Krystian Wieczorek) uda się do przyjaciółki, aby porozmawiać i dać upust emocjom. Kinga (Katarzyna Cichopek) zdradzi Magdzie, że Paweł (Rafał Mroczek) się do niej zaleca. 

Paweł ma problem z uczuciami... tym razem w stosunku do mnie - zwierzy się Kinga. 

Budzyńska zostanie na noc u Zduńskiej. Piotrek (Marcin Mroczek) tej nocy powróci z Niemiec i pomyli Magdę z Kingą. Rano jego ukochana przyłapie go w łóżku z przyjaciółką!

Która godzina? - spyta Magda przebudzając się ze snu.
Co mówisz kochanie? - spyta Piotrek, kompletnie nieświadomy, że pomylił Budzyńską z własną żoną. Chwilę później do pokoju wpadnie Kinga:
Nie no, wiecie co?! Żeby mój mąż i moja najlepsza przyjaciółka?! - wykrzyknie, wstrząśnięta i jednocześnie rozbawiona widokiem.

Ostatnio to Piotr nakrył Kingę w objęciach Pawła. Wyjazd Zduńskiego do Niemiec sprzyjał rozwojowi relacji między jego żoną a bratem. U innych par nie będzie nudno. Miłość kwitnie i pojawiają się deklaracje uczucia. W najnowszych odcinkach dwóch bohaterów zada ważne pytanie.

Czy pomiędzy Magdą a Piotrem doszło do czegoś doszło? O tym przekonacie się 9 marca na antenie TVP2. 

Śledzicie losy bohaterów "M jak miłość"?

DK