"M jak miłość". Emocje sięgną zenitu. Piotr nakryje Kingę w uściskach z Pawłem

Najbliższe odcinki serialu "M jak miłość" będą pełne emocji. Kinga wda się w romans z bratem swojego męża. I nie będzie to pełen miłości i zrozumienia trójkąt.

Z pewnością nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji w serialu "M jak miłość". Widzów wciąż mocno interesuje wątek Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek), Piotra (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek). Nadszedł już czas konfrontacji braci, jednak zanim to się wydarzy, Piotrek zobaczy, jak jego żona obściskuje się z Pawłem.

"M jak miłość". Kinga zdradza Piotra z Pawłem

Małżeństwo Kingi i Piotra przechodzi poważny kryzys, a wszystko za sprawą pracy mężczyzny. Nieobecność męża w domu rzutuje na ich relacje. Kinga z domowymi obowiązkami zostaje sama. Dodatkowo na przyjęciu weselnym Madzi (Anny Muchy) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) niespodziewanie Paweł pocałował Kingę. Wszystkie te sytuacje powodują bardzo napięte stosunki w małżeństwie Zduńskich.

Jak podaje Świat seriali, w 1497. odcinku "M jak Miłość" Kinga będzie chciała wyjaśnić sprawę z Pawłem. Jednak Paweł nie będzie dobierał telefonu. Gdy dojdzie do spotkania, Kinga będzie próbować załagodzić sprawę. 

Czuję, że ostatnio mnie unikasz. Może coś nie tak powiedziałam, czymś cię uraziłam? Tak bardzo bym chciała, żeby wszystko było znów tak, jak kiedyś. Znamy się całe życie. Jesteśmy najbliższą rodziną. Jak brat i siostra - powie Kinga w rozmowie z Pawłem.

Niestety skutek tego wyznania będzie taki, że Kinga czule przytuli Pawła i w tym czasie do mieszkania wróci Piotr, którzy ich przyłapie. Na widok żony ze swoim bratem postanowi przeprowadzić z Pawłem poważną rozmowę.

Po prostu straciłem czujność i… zapuściłem się tam, gdzie nie powinienem... Może to wszystko wzięło się stąd, że po prostu w swoim życiu tęsknię za kimś takim, jak Kinga, ale Piotrek, ja... Chyba wiesz, że... Przysięgam, że nigdy, przenigdy nie nadużyłbym twojego zaufania… - będzie tłumaczył się Paweł.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, musicie koniecznie obejrzeć kolejny odcinek. Czy brat wybaczy bratu?

BO