Gwiazda Polsatu dołączy do obsady "M jak miłość". Wiemy, kogo zagra lubiany aktor

Dariusz Toczek szerszej publiczności jest znany z roli posterunkowego Sebastiana w serialu "W rytmie serca". Teraz dołączy do obsady serialu "M jak miłość".

Do obsady "M jak miłość" dołączy Dariusz Toczek. Widzowie Polsatu doskonale znają tego aktora z roli posterunkowego Sebastiana Szarka w serialu "W rytmie serca". Teraz Toczek będzie miał szansę zaprezentować swoje umiejętności na antenie TVP 2. Rola, którą przyjdzie mu odegrać, jest dość zaskakująca.

Oni odeszli z M jak Miłość. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Dariusz Toczek dołącza do "M jak miłość"

Scenarzyści przewidzieli dla Dariusza Toczka całkiem ciekawą rolę. Aktor wcieli się w postać sympatycznego grabarza Leona, zakochanego w Soni. Policjantka oczaruje go bowiem swoją urodą podczas próby wlepiania mu mandatu za źle zaparkowany samochód. Bohaterowi granemu przez Dariusza Toczka uda się jednak wywinąć od kary, a wszystko dzięki jego charyzmie. Jak wyjawia Telemagazyn, Leon będzie tak bardzo zafascynowany spotkaną policjantką, że zaproponuje jej ślub już przy pierwszym spotkaniu!

Widzimy więc, że twórcy serialu robią co mogą, aby zaskoczyć widzów. W tym miejscu wystarczy tylko przypomnieć o tym, jak ostatnio Piotrek przyłapał Kingę i Pawła w dwuznacznej sytuacji.

Kim jest Dariusz Toczek?

Dariusz Toczek ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Początki jego aktorskiej kariery wiążą się raczej z teatrem, niż z serialami. Aktora podziwiać mogliśmy na deskach krakowskiego Teatru Bagateli, występował również w teatrze im. Jaracza w Łodzi, Teatrze Starym w Krakowie, a także w Teatrze Studio w Warszawie. Od jakiegoś czasu Dariusz Toczek pozwala się poznać także fanom polskich seriali. Widzowie mogli go już oglądać m. in. w "Blondynce", "Koronie królów", "Komisarzu Alexie", 'Barwach szczęścia" oraz w "Na dobre i na złe".

Będziecie oglądać nowe odcinki "M jak miłość"?

JP

Więcej o: