Podwójne zaręczyny w "M jak miłość". Barbara Mostowiak nie będzie zachwycona informacją wnuczka

Miłość kwitnie w serialu "M jak miłość" i pojawiają się kolejne deklaracje uczucia. W najnowszych odcinkach dwóch bohaterów zada ważne pytanie.

Emocje (ponownie) sięgną zenitu w "M jak Miłość" już na początku marca. W odcinkach 1498 i 1499 nie zabraknie niespodziewanych deklaracji miłości, dramatów i gwałtownych zwrotów akcji. Kto poprosi o rękę ukochaną? 

Teresa Lipowska pojawiła się na Telekamerach. Zapytaliśmy ją o Witolda Pyrkosza

Zobacz wideo

"M jak miłość": Podwójne oświadczyny

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) była w Leszku (Sławek Uniatowski) naprawdę zakochana, ale ich romans przyniósł jej tylko łzy. Lilka (Monika Mielnicka) przeżyła za to dramat, który może zniszczyć jej związek z Mateuszem (Krystian Domagała)...

Leszek wróci z USA i będzie gotów na wszystko, by odzyskać serce ukochanej. Mężczyzna będzie miał wypadek i trafi do szpitala. Przerażona Asia od razu przyjedzie na miejsce, by go wspierać. A Krajewski wręczy nagle ukochanej... pierścionek zaręczynowy

Za to Mateusz powie Barbarze (Teresa Lipowska), że Lilka jest w ciąży. Wnuk dostanie od babci niezłą burę. Babcia Mostowiak stwierdzi, że są zdecydowanie za młodzi, żeby mieć dziecko, bo sami są dziećmi. Powinni przejmować się swoją nauką, rozwojem i przyszłością, a nie wychowywać malucha. Mimo wszystko, chłopak stanie na wysokości zadania i poprosi o rękę przyszłą matkę dziecka. Para uda się do urzędu stanu cywilnego, aby zalegalizować związek, ale to okaże się niemożliwe. 

Czy Asia przyjmie oświadczyny Leszka, a Mateusz i Lilka odwołają zaręczyny? Tego dowiecie się 2 i 3 marca. 

W "M jak miłość" nie brakuje zaskakujących zdarzeń. Paweł Mostowiak nie kryje już swoich uczuć do żony brata bliźniaka Kingi. Piotrek przyłapał ich w dwuznacznej sytuacji. Kamil rozpoczął prywatne śledztwo i poszukuje prawdy, co do swojego psychicznie chorego kuzyna, Artura Skalskiego. 

Będziecie oglądać?

DK

Więcej o:
Copyright © Agora SA