"M jak miłość". Kamil będzie nachodził ludzi w poszukiwaniu prawdy o Arturze

W 1495 odcinku "M jak miłość" fani serialu będą mogli liczyć na niemałą dawkę emocji. Kamil rozpocznie prywatne śledztwo, a związek Izy i Marcina przejdzie kryzys.

Już 19 lutego na fanów serialu "M jak miłość:" czeka prawdziwa bomba. Pomiędzy Izą (Adriana Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski) dojdzie do starcia. Jakby tego było mało, Kamil (Marcin Bosak) zacznie na własną rękę szukać prawdy o Skalskim. Co jeszcze wydarzy się w 1495 odcinku?

"M jak miłość". Marcin będzie na utrzymaniu Izy

Zdesperowany brakiem pracy Marcin, zdecyduje się na wyjazd do Krakowa, gdzie mógłby pracować, jako kierownik budowy. Jego plan szybko legnie w gruzach, gdy dowie się o nim Iza. Ta stanowczo się sprzeciwi planom ukochanego i nie pozwoli mu wyjechać. Tym samym obydwoje będą musieli utrzymywać się z jej pensji, co będzie prowadziło do wielu zgrzytów. Pomiędzy tą dwójką dojdzie do kłótni, gdy zepsuje się im samochód. Przy okazji Iza wypomni Marcinowi, że wciąż nie znalazł pracy. Jak mocno kryzys finansowy odbije się na ich związku? Tego dowiemy się w najbliższym odcinku. 

Zobacz zwiastun 1495 odcinka:

 

Kamil będzie chciał dowiedzieć się prawdy 

To nie wszystko, co czeka widzów „M jak miłość”. Kamil (Marcin Bosak) będzie próbował dowiedzieć się prawdy co do swojego psychicznie chorego kuzyna,  Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Kamil jest przekonany, że Chodakowscy maczali palce w jego zaginięciu. Postanowi na własną rękę dowieść prawdy. Będzie nachodził Izę, a także innych znajomych kuzyna, żeby wyciągnąć jak najwięcej informacji. Czy mu się uda?

Będziecie oglądać?

RG