Małgorzata Rozenek znowu zaatakowana. Została nazwana "ekspertką od wszystkiego". Szybko odniosła się do przytyku

Małgorzata Rozenek na co dzień musi mierzyć się z hejtem. Na szczęście wie, jak reagować na krytykę.

Małgorzata Rozenek w ciągu zaledwie kilku lat dorobiła się statusu jednej z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Dowodów nie brakuje. Jako jedna z nielicznych może poszczycić się ponad milionem obserwatorów na Instagramie. Tam regularnie odkrywa przed swoimi fanami kulisy życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Które gwiazdy mają ponad milion obserwujących na Instagramie?

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę

Obecnie Małgorzata Rozenek, podobnie jak wielu z nas, siedzi zamknięta w domu. Jeszcze przed pogorszeniem się sytuacji zdążyła jednak wystąpić w programie "36,6" prowadzonym przez Ewę Drzyzgę. Przypomnijmy, że jest to format medyczny.

Ja i prof. Mirosław Wielgoś porozmawiamy o sytuacji kobiet w ciąży, a cały sztab ekspertów pomoże nam zrozumieć obecną sytuację. Zapraszam was bardzo serdecznie przed ekrany @tvn.pl o godz 18 na program "36,6". Nagrywaliśmy z Ewą ten materiał (wtedy też zrobiłyśmy to zdjęcie) jeszcze w świecie, kiedy ludzie całowali się na przywitanie... Stare czasy... Teraz zrobimy łączenie, bo #zostańwdomu jest ciągle aktualne i bardzo ważne - napisała celebrytka pod wspólnym zdjęciem z Drzyzgą.

Jak w przypadku większości postów Rozenek, w komentarzach zrobiło się bardzo gorąco. Nie obyło się też bez nieprzychylnych opinii pod adresem gwiazdy.

Pani ekspert od wszystkiego - napisała jedna z internautek.

"Perfekcyjna" często odpisuje na negatywne komentarze. Tym razem też pokusiła się o odpowiedź.

Żaden ze mnie ekspert, tylko zwykła kobieta w ciąży, która martwi się tym wszystkim, co teraz się dzieje i z tej perspektywy będę się wypowiadać - wyjaśniła.

Rozenek nie dała się sprowokować i chwała jej za to. Niedawni puściły jej jednak nerwy i odpowiedziała hejtem na hejt.

Więcej o:
Komentarze (6)
Małgorzata Rozenek została nazwana "ekspertką od wszystkego". Szybko odniosła się do przytyku
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 2 razy 2

  kolejny raz dowiodła jaki ma dystans do siebie

  nawet minuty nie czekała, aby odpowiedzieć

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 1 raz 1

  znowu rozenek-srozenek.
  K.U.R.W.A.M.A.Ć !!!!!

 • Zygfryd Mamut

  Oceniono 1 raz 1

  Ta baba powinna być każdego dnia tak hejtowana przez społeczeństwo w internecie, żeby w końcu te socjal media wyszły jej któregoś dnia d_pą.

 • lob2

  0

  Nie musi się mierzyć z hejtem,po prostu niech zniknie z eteru i niech ludziom przestanie się naprzykrzać .Sama jest sobie winna.Wszystkie brudy wywala na wierzch a potem mówi,że ją hejtują.Grunt,że ma za to pieniądze .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX