Adam Zdrójkowski komentuje najnowsze zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej "Ale masz duże stopy". Odpowiedziała mu

Wiktoria Gąsiewska podzieliła się ze swoimi fanami nowym zdjęciem. Adam Zdrójkowski, chłopak aktorki, natychmiast skomentował jej post.

Wiktoria Gąsiewska znana jest polskim telewidzom głownie ze swojej roli w serialu "Rodzinka.pl". Niestety, jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że TVP nie zdecydowało się na nakręcenie kolejnego sezonu, a trwająca seria jest już tą ostatnią. Jednakże to właśnie na planie tej produkcji młoda aktorka poznała swojego chłopaka, Adama Zdrójkowskiego. I chociaż Wiktoria Gąsiewska już nigdy nie wcieli się w rolę serialowej Agaty, to smutek związany z zakończeniem produkcji zapewne osłodzi jej udany związek z młodym aktorem. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski na imprezie z Wiktorią Gąsiewską.

Wiktoria Gąsiewska zdradziła, jaki ma rozmiar stopy

Jak niemalże każda para, także i młodzi aktorzy miewają ciche dni, o czym z resztą opowiedzieli naszemu reporterowi. Ich związek wydaje się jednak być bardzo udany. W ubiegłym roku Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wybrali się nawet na wspólne wakacje. Pomimo tego, że nie pojawili się razem na ramówce Polsatu, to o żadnym kryzysie nie może być mowy. Zdrójkowski nie towarzyszył ukochanej z bardzo prozaicznego powodu - obecność na tym wydarzeniu byłaby sprzeczna z jego kontraktem.

Ostatnio na swój profil Wiktoria Gąsiewska wstawiła nowy post. Zważywszy na aktualną sytuację w naszym kraju, zapewne miał on zachęcić zachęcić fanów aktorki do pozostania w domach. 

A ty wolisz kawkę czy herbatkę?  #zostańwdomu - napisała Wiktoria Gąsiewska.
 

Adam Zdrójkowski natychmiast skomentował zdjęcie swojej ukochanej:

Ale masz duże stopy - przeczytamy w komentarzu aktora.

Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się odpowiedzieć na wiadomość swojego chłopaka. Okazało się, że rozmiar jej stopy to 36,5.

Spodziewaliście się, że Gąsiewska ma tak małą stopę?

PJA