Wiktoria G±siewska na ramówkę Polsatu przyszła bez Adama Zdrójkowskiego. Wiemy, dlaczego aktor jej nie towarzyszył [TYLKO U NAS]

Wiktoria G±siewska brylowała na ¶ciance podczas imprezy ramówkowej Polsatu. Aktorka przyszła jednak na event sama. Adam Zdrójkowski w rozmowie z nami zdradził, dlaczego nie towarzyszył swojej partnerce tego wieczoru.

Wiktoria Gąsiewska od lat gra w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Nic więc dziwnego, że pojawiła się na imprezie promującej wiosenną ramówkę stacji. Na ściance prezentowała się fantastycznie, w bardzo kusej, ale też kobiecej sukience. Niestety, aktorka była sama, u jej boku zabrakło Adama Zdrójkowskiego

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski mają ciche dni?

Wiktoria Gąsiewska sama na imprezie

O tym, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przechodzą kryzys plotkowano już jakiś czas temu. Oboje starali się uciszyć te doniesienia, publikując wspólne zdjęcia. Fakt, że Zdrójkowski nie towarzyszył ukochanej podczas wiosennej ramówki Polsatu może podsycać spekulacje o tym, że w relacji aktorów nie dzieje się najlepiej. Nic bardziej mylnego. 

Postanowiliśmy zapytać 19-latka, co spowodowało, że w środowy wieczór wybrał wizytę w siłowni, zamiast pławić się w blasku fleszy. Okazuje się, że powód nieobecności Zdrójkowskiego na ramówce Polsatu jest niezwykle prozaiczny:

Jeszcze chwilę aktywna jest moja umowa impresariatu TVP, gdzie zapisane jest, że nie mogę pokazywać się na ramówkach konkurencyjnych stacji - powiedział nam Zdrójkowski. 

Aktor przyznał też, że aktualnie jest na planie nowego projektu. Nie mógł jednak zdradzić nam więcej szczegółów. Dodał jednak, że już niebawem pochwali się sukcesem. 

Wiktoria Gąsiewska w pięknej kreacji

Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu wyglądała jak milion dolarów. Aktorka na tę okazję wybrała welurową sukienkę w kolorze dojrzałej śliwki. Kreacja była niezwykle kusa i podkreśliła zgrabne nogi gwiazdy. Uwagę zwraca też górna część kreacji, zwłaszcza opadające ramiona sukienki. 

Warto dodać, że Gąsiewska tego wieczora postawiła na minimalizm i zrezygnowała z dodatków. Jedynym uzupełnieniem kreacji były mieniące się na złoto buty. Takie szpilki były idealnym wyborem.

AG