Wiktoria G±siewska na ramówkę Polsatu przyszła bez Adama Zdrójkowskiego. Wiemy, dlaczego aktor jej nie towarzyszył [TYLKO U NAS]

Wiktoria G±siewska brylowała na ¶ciance podczas imprezy ramówkowej Polsatu. Aktorka przyszła jednak na event sama. Adam Zdrójkowski w rozmowie z nami zdradził, dlaczego nie towarzyszył swojej partnerce tego wieczoru.

Wiktoria G±siewska od lat gra w serialu Polsatu "Pierwsza miło¶ć". Nic więc dziwnego, że pojawiła się na imprezie promuj±cej wiosenn± ramówkę stacji. Na ¶ciance prezentowała się fantastycznie, w bardzo kusej, ale też kobiecej sukience. Niestety, aktorka była sama, u jej boku zabrakło Adama Zdrójkowskiego

Zobacz wideo Wiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowski maj± ciche dni?

Wiktoria G±siewska sama na imprezie

O tym, że Wiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowski przechodz± kryzys plotkowano już jaki¶ czas temu. Oboje starali się uciszyć te doniesienia, publikuj±c wspólne zdjęcia. Fakt, że Zdrójkowski nie towarzyszył ukochanej podczas wiosennej ramówki Polsatu może podsycać spekulacje o tym, że w relacji aktorów nie dzieje się najlepiej. Nic bardziej mylnego. 

Postanowili¶my zapytać 19-latka, co spowodowało, że w ¶rodowy wieczór wybrał wizytę w siłowni, zamiast pławić się w blasku fleszy. Okazuje się, że powód nieobecno¶ci Zdrójkowskiego na ramówce Polsatu jest niezwykle prozaiczny:

Jeszcze chwilę aktywna jest moja umowa impresariatu TVP, gdzie zapisane jest, że nie mogę pokazywać się na ramówkach konkurencyjnych stacji - powiedział nam Zdrójkowski. 

Aktor przyznał też, że aktualnie jest na planie nowego projektu. Nie mógł jednak zdradzić nam więcej szczegółów. Dodał jednak, że już niebawem pochwali się sukcesem. 

Wiktoria G±siewska w pięknej kreacji

Wiktoria G±siewska na ramówce Polsatu wygl±dała jak milion dolarów. Aktorka na tę okazję wybrała welurow± sukienkę w kolorze dojrzałej ¶liwki. Kreacja była niezwykle kusa i podkre¶liła zgrabne nogi gwiazdy. Uwagę zwraca też górna czę¶ć kreacji, zwłaszcza opadaj±ce ramiona sukienki. 

Warto dodać, że G±siewska tego wieczora postawiła na minimalizm i zrezygnowała z dodatków. Jedynym uzupełnieniem kreacji były mieni±ce się na złoto buty. Takie szpilki były idealnym wyborem.

AG 

Więcej o:
Komentarze (4)
Wiktoria G±siewska na ramówkę Polsatu przyszła bez Adama Zdrójkowskiego. Wiemy, dlaczego aktor jej nie towarzyszył [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 3 razy 3

  Od rozpoczęcia ramówki Polsatu nie mogłam przestać my¶leć dlaczego nke było Adama az Wiktori±. Nie mogłam spać nie mogłam je¶ć, nie wywiesiłam cebuli w całym domu, noe posmarowałam się smalcem. Nie wchodziłam na plotka. Tylko o tym my¶lałam. I już wiem. Dziękuję.

 • plastikpiokio

  Oceniono 1 raz 1

  słowo aktor i ten leszcz to wielkie nadużycie gazetki plotkowej .

 • wejsunek47

  0

  nasze koło gospodyń wiejskich jest wstrz±¶nięte i postanowiło odmówić stosown± koronkę do portretu Wiktorii co wisi w naszej siedzibie( budyneczek po dawnym skupie mleka ) ale dopiero wieczorem po nakarmieniu ¶wiń..

 • cerrie35

  0

  Ludzie. Jeszcze niedługo ci celebryci będ± musieli się tłumaczyć z tego dlaczego spóĽnili się na autobus.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX