Wiktoria Gąsiewska wreszcie zareagowała na plotki o kryzysie w związku z Adamem Zdrójkowskim. To zdjęcie mówi wszystko

Wiktoria Gąsiewska postanowiła uciąć spekulacje o kryzysie w związku ze Zdrójkowskim. Jej ostatni wpis sporo wyjaśnia. Zobaczcie sami.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski budzą ostatnio ogromne emocje. Wszystko przez doniesienia o ich rzekomym kryzysie w związku. Spekulowano nawet, że zakochani rozstali się, a to dlatego, że pokłócili się na planie serialu. Gąsiewska miała wówczas uciec z płaczem (więcej na ten temat TUTAJ).

I choć Zdrójkowski zapewniał, że nie rozstał się z aktorką, a w sieci pojawiały się pojedyncze nagrania czy zdjęcia, na których wspólnie pozowali, to jednak plotki nie ucichły. Czyżby ostatni wpis gwiazdy "Rodzinki.pl" miał je zakończyć?

Wiktoria Gąsiewska pokazała uroczą grafikę

Wiktorią Gąsiewska zamieściła na swoim InstaStories grafikę przedstawiającą zakochanych, przytulających się w łóżku. To jednak nie koniec. Aktorka oznaczyła w uroczym wpisie właśnie Zdrójkowskiego. Czyżby więc oboje sobie wszystko wyjaśnili i znów byli szczęśliwi? Wiele wskazuje na to, że tak właśnie jest. Szkoda tylko, że gwiazdor nie odpowiedział w żaden sposób na wpis partnerki. Na jego InstaStories pojawiła się za to relacja z zakupów z mamą i jednocześnie reklama znanej marki odzieżowej. 

Grafika zamieszczona przez Wiktorie GąsiewskąGrafika zamieszczona przez Wiktorie Gąsiewską Fot. wiktoria_gasiewska/Instagram

A wy co myślicie o całej tej sytuacji?

AG 

Wiktoria Gąsiewska płacze na planie "Dance, dance, dance":

Zobacz wideo
Więcej o: