Adam Zdrójkowski komentuje doniesienia o rozstaniu z Wiktori± G±siewsk±. "To jest jaki¶ absurd". Jednak pojawił się inny problem

Adam Zdrójkowski w rozmowie z portalem Plejada odniósł się do kr±ż±cych informacji o tym, że rozstał się z Wiktori± G±siewsk±. Przyznał, że doszło między nimi do sprzeczki, ale nadal s± razem.

W czwartek w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że jedna z najbardziej sympatycznych par w polskim show-biznesie, Adam Zdrójkowski i Wiktoria G±siewska, rozstali się (przeczytacie o tym TUTAJ). W zeszłym tygodniu Pudelek donosił, że para przechodzi kryzys. Ponoć 20-latka po kłótni z 19-latkiem rozpłakała się na planie serialu. Dziennikarze Plejady skontaktowali się z aktorem, żeby dowiedzieć się, jaka jest prawda.

Wiktoria G±siewska i Adam Zdrójkowski wygrali 1. edycję "Dance, dance, dance". Kto poprowadzi kolejny sezon?

Zobacz wideo

Adam Zdrójkowski rozstał się z Wiktori± G±siewsk±?

Zdrójkowski uznał, że te plotki s± niedorzeczne. Jednak przeraża go co¶ innego. Okazuje się, że na planie "Rodzinki.pl" jest osoba, która wynosi informacje i zdradza mediom, co się dzieje między aktorami:

To jest jaki¶ absurd. Była kłótnia, ale największ± afer± jest to, że mamy po prostu kreta na planie, który rozpowiada wszystko, co się dzieje - wyznał.

Jednak jego wypowiedĽ nie do końca napawa optymizmem, gdyż poddał w w±tpliwo¶ć trwało¶ć swojego zwi±zku:

Adam Zdrójkowski i Wiktoria G±siewskaAdam Zdrójkowski i Wiktoria G±siewska Instagram/wiktoria_gasiewska

Na razie się nie rozstali¶my. O to możecie być spokojni - zapewnił aktor.

Cieszycie się, że plotki o ich rozstaniu okazały się nieprawdziwe?

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Adam Zdrójkowski komentuje doniesienia o rozstaniu z Wiktori± G±siewsk±. "To jest jaki¶ absurd".
Zaloguj się
 • Gość: Ada

  Oceniono 7 razy 5

  A ja tam im kibicuję. Kreta mam nadzieję zlokalizuj±.

 • andrzej.wald

  Oceniono 5 razy 3

  To, że media zajmuj± się czym¶ takim jak kłótnia, która zdarza się każdej parze czy nawet rozstanie dwójki ludzi to jest dopiero absurd. Ludzie czy wy chcieliby¶cie by Was bez powodu dziennikarze dręczyli pytaniami o to dlaczego rozstali¶cie się z kim¶? Ani nie chodzi o przemoc w zwi±zku, ani o znęcanie się nad kim¶ w zwi±zku czy gwałt, a tabloidy usiłuj± wmówić ludziom, że powinno ich interesować czyje¶ życie.

 • jeak

  Oceniono 1 raz 1

  Temat powraca, więc przywołam swój komentarz:
  "Czym Wy się zajmujecie w tej Gazecie? nawet taki dział powinien trzymać jaki¶ poziom, a nie zajmować się telewizyjnymi dzieciakami. Ogarnijcie się, bo stracicie czytelników. "

 • Gość: mn

  Oceniono 1 raz 1

  Dzieci się pokłóciły, poinformowały o tym wszech¶wiat.

 • Gość: Kika

  Oceniono 7 razy -3

  Ojojoj przecież to jeszcze dzieciaki.Poryczy,powyje ,bo takie s± celebrytki.Jak czego¶ nie dostanie to będzie ryczeć po kraju.Malutka dziewczynka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX