Adam Zdrójkowski komentuje doniesienia o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. "To jest jakiś absurd". Jednak pojawił się inny problem

Adam Zdrójkowski w rozmowie z portalem Plejada odniósł się do krążących informacji o tym, że rozstał się z Wiktorią Gąsiewską. Przyznał, że doszło między nimi do sprzeczki, ale nadal są razem.

W czwartek w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że jedna z najbardziej sympatycznych par w polskim show-biznesie, Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, rozstali się (przeczytacie o tym TUTAJ). W zeszłym tygodniu Pudelek donosił, że para przechodzi kryzys. Ponoć 20-latka po kłótni z 19-latkiem rozpłakała się na planie serialu. Dziennikarze Plejady skontaktowali się z aktorem, żeby dowiedzieć się, jaka jest prawda.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali 1. edycję "Dance, dance, dance". Kto poprowadzi kolejny sezon?

Zobacz wideo

Adam Zdrójkowski rozstał się z Wiktorią Gąsiewską?

Zdrójkowski uznał, że te plotki są niedorzeczne. Jednak przeraża go coś innego. Okazuje się, że na planie "Rodzinki.pl" jest osoba, która wynosi informacje i zdradza mediom, co się dzieje między aktorami:

To jest jakiś absurd. Była kłótnia, ale największą aferą jest to, że mamy po prostu kreta na planie, który rozpowiada wszystko, co się dzieje - wyznał.

Jednak jego wypowiedź nie do końca napawa optymizmem, gdyż poddał w wątpliwość trwałość swojego związku:

Adam Zdrójkowski i Wiktoria GąsiewskaAdam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska Instagram/wiktoria_gasiewska

Na razie się nie rozstaliśmy. O to możecie być spokojni - zapewnił aktor.

Cieszycie się, że plotki o ich rozstaniu okazały się nieprawdziwe?

AW