Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska na jednej imprezie. Spójrzcie tylko na minę aktorki! Tak wygląda zakochana 20-latka?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski właśnie zdementowali plotki na temat rozstania. Pojawili się razem na urodzinach knajpy aktora.

O kryzysie w związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego mówiło się od dawna, jednak ostatnio doniesienia przybrały na sile. Para miała bowiem pokłócić się na planie "Rodzinki.pl", w wyniku czego aktorka zalała się łzami. Plotki te potwierdził w czwartek współprowadzący "The Voice Of Poland", zaprzeczając jednak tym o rozstaniu. Chcąc udowodnić, że mówi prawdę, pojawił się z ukochaną na urodzinach swojej knajpy. 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na imprezie

W czwartek wieczorem aktor świętował pierwsze urodziny swojego lokalu i wszystko pokazał na Instagramie. Stąd wiemy, że gości było wiele - wśród nich znajomi i... Gąsiewska.

Adam i Wiktoria na urodzinach knajpy

Zobacz wideo

Było to niemałe zaskoczenie po całym zamieszaniu na temat rozstania pary. Ostatnio niepokój wzbudzał również fakt, że ostatnie wspólne zdjęcie pary pojawiło się na profilu Adama bardzo dawno temu, bo aż 20 listopada. Wcześniej o wiele częściej dzielili się romantycznymi ujęciami i pisali o swoim wyjątkowym uczuciu. 

Mamy nadzieję, że nagrania z imprezy są potwierdzeniem trwałości ich związku, a nie przyjaźni po rozstaniu. Zastanawia jednak fakt, że para unikała wspólnych nagrań i czułości. Do tego Wiktoria nie wyglądała na zadowoloną, w przeciwieństwie do Adama. Całe nagranie zobaczycie na InstaStories Zdrójkowskiego. 

CW

Marcelina Zawadzka poprowadzi "Dance, Dance, Dance" z Adamem Zdrójkowskim. 

Zobacz wideo