Wiktoria Gąsiewska na nowym zdjęciu. Fanka: Poprawiałaś usta kwasem? Aktorka odpowiada ostro, ale komentarz Gojdzia jej nie pomoże

O ustach Wiktorii Gąsiewskiej w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Coraz więcej osób zarzuca jej, że oddała się w ręce lekarza medycyny estetycznej. Gwiazda odpowiada.

Wiktoria Gąsiewska, mimo młodego wieku, w życiu zawodowym odnosi znaczące sukcesy. Jest spełnioną aktorką, pracuje również jako modelka i do tego jest w szczęśliwym związku. Od niedawna w sieci krążą plotki, że aktorka poddała się zabiegom medycyny estetycznej, a Wiktoria w końcu postanowiła to skomentować. 

Wiktoria Gąsiewska powiększyła usta?

W niedzielę wieczorem 20-latka opublikowała zdjęcie, na którym obserwatorzy zarzucają jej, że powiększyła sobie usta kwasem. Na niektóre komentarze gwiazda odpowiedziała. Wprost napisała, że nie poddała się żadnemu zabiegowi.

Poprawiłaś już usta kwasem? - zapytała fanka.
Już..? Nie i nie zamierzam, bo lubię swoje.
Wyglądają jak poprawione niestety, nie wiem po co ściemniać.
Ściemniać? Mam się przyznać do czegoś, czego nie robię, żeby było ci lżej? - ponownie odpowiedziała Wiktoria.

Warto zwrócić uwagę na to, że Krzysztof Gojdź, znany lekarz medycyny estetycznej, skomentował nietypowy kształt warg aktorki. Wysłał jej wiadomość, w której zapytał, kto jej zrobił takie usta. Gąsiewska, aby przekonać fanów, że żaden lekarz nie ingerował w jej wygląd, wstawiła tę wiadomość na swoją relację na Instagramie.

Wiktoria Gąsiewska Krzysztof GojdźWiktoria Gąsiewska Krzysztof Gojdź Fot. Wiktoria Gąsiewska - Instgram

A Wy, co myślicie o sytuacji? 

BO

Poniżej możecie zobaczyć Wiktorię Gąsiewską na imprezie z Adamem Zdrójkowskim:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.