Wiktoria Gąsiewska rozstała się z Adamem Zdrójkowskim? Dodała wymowny wpis. "Uważaj, na kogo się otwierasz". Naszą uwagę zwróciło coś jeszcze

Związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego to już przeszłość? Najpierw pojawiły się plotki na temat rozstania gwiazdorskiej pary, później był brak aktywności na Instagramie, teraz doszedł zaskakujący wpis aktorki.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się na planie "Rodzinki.pl" w 2013 roku, a od 2017 oficjalnie się spotykają. Zawsze chętnie pozowali na ściankach, wystąpili w "Dance, Dance, Dance", który wygrali, pokazywali piękne zdjęcia na Instagramie, ale od kilkunastu dni przestali je sobie lajkować. Ponadto aktorka opublikowała post, który daje do myślenia. 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski faktycznie się rozstali?

W zeszłym tygodniu Pudelek donosił, że para przechodzi kryzys. Ponoć 20-latka po kłótni z 19-latkiem rozpłakała się na planie serialu

Wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić - czytamy.

W środę wieczorem Gąsiewska dodała na swój instagramowy profil nowy post. Zdjęcie bardzo ładne, ale uwagę zwrócił opis:

 
Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa.

Zajrzeliśmy na ich profile i zauważyliśmy, że nie lajkują sobie zdjęć od końca listopada, wcześniej Adam zawsze zostawiał "lajka" albo komentarz pod zdjęciem ukochanej, ona zazwyczaj odwdzięczała mu się tym samym. 

Miejmy nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej i brak aktywności na Instagramie jest wynikiem braku czasu i wielu zobowiązań zawodowych. 

CW

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na próbach programu "Dance, Dance, Dance"

Zobacz wideo