Zwykle powściągliwy Hołownia pokazał nieco życia prywatnego

Szymon Hołownia opublikował post na temat kwarantanny Polaków. Przy okazji pokazał zdjęcie żony i córki.

Szymon Hołownia nie ma lekko. Kiedy po wielu latach zdecydował się odejść z "Mam talent!" i wystartować w wyborach prezydenckich, musiał przerwać prowadzenie czynnej kampanii w związku z trudną sytuacją w kraju. W mediach pojawia się teraz głównie urzędujący prezydent, Andrzej Duda. I choć do wyborów jeszcze trochę czasu, kandydaci robią, co mogą, by w mediach było o nich głośno. Hołownia postanowił przypomnieć o sobie za sprawą rodzinnego zdjęcia. Takich ujęć nigdy wcześniej nie pokazywał!

Zobacz wideo Cezary Tomczyk o prezydenckiej kandydaturze Szymona Hołowni

Szymon Hołownia pokazał żonę i córkę

Mimo że Hołownia prowadził 12 edycji "Mam talent!", nigdy nie był bohaterem tabloidów ani serwisów plotkarskich. Nie miał więc problemu z ukrywaniem swojego życia prywatnego. Bez trudu udało mu się wziąć ślub bez obecności fotoreporterów pod kościołem. Co więcej, jego partnerka była w ciąży i wiedziała o tym jedynie rodzina. O wszystkim media dowiedziały się w czerwcu 2019 roku. 

Zamawiasz dwie pary spodni, takich do marynarki, bo akurat potrzebujesz, a stare się przetarły (...) (żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię) - wyjawił pod jednym z postów na Instagramie.

Teraz przyszedł czas na kolejną dawkę życia prywatnego. Na profilu katolickiego publicysty pojawiła się rodzinna fotografia. Na zdjęciu żona dziennikarza, Urszula i ich córka. 

W różnych trudnych sytuacjach, w których byłem, nauczyłem się jednego: w życiu nie ma wiecznie trwających zakrętów, bo wieczny zakręt to rondo. A życie to nie rondo. Wirus wyczyścił nam dziś kalendarze, bądźmy dziś więc ze sobą i dla siebie jeszcze bardziej, jeszcze bliżej. Będzie dobrze. Damy radę! Od całej naszej rodziny - milion ton dobrych myśli dla tych wszystkich, którzy w szpitalach, na granicach, w aptekach, sklepach, w urzędach, w transporcie, wszędzie - walczą dziś dla nas.

Pod zdjęciem nie zabrakło pięknych słów od fanów i przyszłych wyborców Szymona. 

CW

Więcej o:
Komentarze (29)
Szymon Hołownia ukrył ślub i ciążę ukochanej. Po raz pierwszy pokazał swoje dziecko. "Wirus wyczyścił nam dziś kalendarze"
Zaloguj się
 • wojtek_2000

  Oceniono 5 razy 5

  no dobra Szymek, spróbowałeś zabawy w politykę, a teraz czas wrócić do swoich zajęć. zdrówka dla całej rodziny

 • andrzej.wald

  Oceniono 10 razy 4

  Jak słodko ociepla swój wizerunek kandydat Hołownia. A czemu nie ma zdjęcia z jakimś dominikaninem albo biskupem? Polki i Polacy zasługują na to by wiedzieli, że głos na pana Hołownię to głos na ultrakonserwatywnego katolika, który zabroni im całkowicie in vitro, aborcji , antykoncepcji. W sprawie pigułki "po" okazało się, że Hołownia nie ma poglądu ale go będzie miał kiedy dostanie list od fanki.:-) Naprawdę chcecie takiego prezydenta, który nawet nie potrafi wprost otwarcie przyznać jaki ma światopogląd, a to co powie w tej materii zależy w istocie od tego co wyjdzie z badań opinii wyborców? Ilu prawicowcom przez ostatnie 30 lat daliście się nabrać w kwestii związków partnerskich, in vitro, edukacji seksualnej w szkołach, etc? Andrzej Duda, Małgorzata Kidawa-Błońska, Władysław Kosiniak-Kamysz i Szymon Hołownia to prawicowe kameleony siebie nawzajem warte. Jak chcecie Polski nowoczesnej i postępowej, gdzie jest normalny rozdział państwa od kościoła jak na przykład we Francji to głosujcie na Roberta Biedronia, a nie te prawicowe kameleony.

 • mw29

  Oceniono 3 razy 3

  Religijny psychol,szkoda mnozyc zdan

 • louis_von_cypher

  Oceniono 3 razy 3

  do końca sprawne umysłowo toto to nie jest.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 3 razy 3

  toż to wolski religijny motłoch, za wiele we łbie nie ma, wiedzy żadnej sama wiara na sztandarach, tak jak większośc wolactwa.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 3 razy 3

  typowy religijny wolak dla wolactwa. religijny motloch.

 • lm648

  Oceniono 3 razy 3

  ...... żona oficer WP, pilot myśliwca i takie "ciepłe kluchy" wybrała ???

 • synanki

  Oceniono 5 razy 3

  z braku laku, lepsza Hołownia niż Duda.

 • icehunter

  Oceniono 4 razy 2

  Pismaki ciemniaki. Może raczej pokazał się z dzieckiem? Pokazać można "fuck you" albo zegarek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX