"Taniec z Gwiazdami". Kto odpadł? Finał pierwszego odcinka nas zaskoczył

Za nami pierwszy odcinek 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Kto najbardziej zachwycił, a kto musiał pożegnać się z show?

"Taniec z Gwiazdami" już za nami! W Polsacie ruszyła wreszcie długo wyczekiwana 13. edycja show, w której możemy podziwiać takie gwiazdy jak: Nicole Bogdanowicz, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Bogdan Kalus, Ania Karwan, Sylwia Lipka, Tomasz Oświeciński, Milena Rostkowska-Galant, Julia Wieniawa, Sylwester Wilk oraz Edyta Zając. W pierwszym odcinku sporo się działo! Michał Malitowski zaliczał wpadkę za wpadką, a Julia Wieniawa rozbiła bank i zachwyciła jurorów. Więcej możecie przeczytać TUTAJ. Ktoś jednak musiał pożegnać się z show. Na kogo padło?

Zobacz wideo Julię Wieniawę sparaliżował stres przed

"Taniec z Gwiazdami". Kto odpadł?

W pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" jako pierwsi zatańczyli Ania Karwan i Jan Kliment. Para dała czadu i zachwyciła jurorów. Iwona Pavlović nie kryła emocji.

Takie rozpoczęcie, że szok - powiedziała.

Faktycznie, Ania Karwan udowodniła, że potrafi nie tylko pięknie śpiewać, ale i tańczyć. Po niej na parkiecie mogliśmy zobaczyć parę z "Love Island". Niestety, jej nie poszło już tak dobrze. Michał Malitowski pozwolił sobie nawet na niesmaczne wypowiedzi...

Następnie mogliśmy podziwiać występ Marcina Bosaka i Wiktorii Omyły, potem zatańczył Tomasz Oświeciński i Janja Lesar, a po nich na parkiecie pojawili się: Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Nicole Bogdanowicz i Michał Kuroczko, Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz, Sylwia Lipka i Rafał Maserak. Kto odpadł?

Okazuje się, że w pierwszym odcinku nikt nie odpadł! Musimy jednak przygotować się na wielkie emocje w przyszłym tygodniu. Wtedy z show odpadną dwie pary. 

KM