"Taniec z Gwiazdami". Seksistowskie komentarze jurorów. "Mężczyźni ruszają biodrami tylko w jednym celu"

W piątek wieczorem na antenę Polsatu wrócił ukochany program widzów stacji, czyli "Taniec z Gwiazdami". Już na samym początku jurorzy pozwolili sobie na dosyć osobliwe komentarze.

6 marca rozpoczęła się 13. edycja programu "Taniec z Gwiazdami". Przypomnijmy, jakim gwiazdom będziemy mogli kibicować. Są to: Nicole Bogdanowicz, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Bogdan Kalus, Ania Karwan, Sylwia Lipka, Tomasz Oświeciński, Milena Rostkowska-Galant, Julia Wieniawa, Sylwester Wilk oraz Edyta Zając. Mimo że to już kolejna edycja tanecznego show, to wciąż nie brakuje emocji. Jurorom również.

"Taniec z Gwiazdami". Seksistowskie komentarze jurorów

Druga para, która wystąpiła na parkiecie to Sylwia Madeńska oraz Mikołaj Jędruszczak. Widać było ich zdenerwowanie, ale jest to jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ oboje stawiają pierwsze kroki w tym programie. Kiedy zakończyli swoje show, przyszedł czas na ocenę jurorów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Udział Wieniawy w show "obniża morale uczestników". "Nie integruje się, trenuje albo jest zajęta" [TYLKO U NAS]

Jako pierwszy wypowiedział się Andrzej Grabowski, który jasno dał do zrozumienia, że po prostu zjadł ich stres. Następnie głos zabrał Michał Malitowski. Tancerz postanowił w dość bezpośredni i powiedzmy wprost - seksistowski sposób - skomentować ruchy Mikołaja. Nawiązał do tego, że zwycięzca programu "Love Island" nie rusza biodrami.

Ponoć mężczyźni ruszają biodrami tylko w jednym celu - stwierdził.

Chwilę później swoje trzy grosze dodała Czarna Mamba.

Jest dupcia, jest łacina - przyznała.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Grabowski znów zakochany. Miłość do młodszej o 30 lat partnerki bardzo go zmieniła. "Znów wstąpiło w niego życie"

Myślicie, że to odpowiednie komentarze, jak na tak bardzo doświadczonych jurorów?

KB