Wpadka w "Tańcu z Gwiazdami". Michał Malitowski przeklął na wizji!

Kto by się tego spodziewał. Pierwszy odcinek i już miała miejsce pierwsza wpadka...

Pierwszy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" wzbudził naprawdę wiele emocji. Przypomnijmy, że podczas oceny tańca Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczka dwóch jurorów postanowiło skomentować ruchy zwycięzcy "Love Island" w bardzo seksistowski sposób. Więcej o tej sytuacji możecie przeczytać TUTAJ. Jednak to nie koniec dziwnych sytuacji.

"Taniec z Gwiazdami". Michał Malitowski przeklął na wizji

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz zatańczyli bardzo romantycznego walca. Para finalnie otrzymała 23 punkty od jurorów. Zanim jednak przejdziemy do szczegółów, musimy zaznaczyć, że Sylwester na skutek wypadku, który spowodował inny nieuważny kierowca, stracił prawą nogę. Mimo to wciąż jest zawodowym sportowcem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Taniec z gwiazdami" jest z nami już 15 lat. Pamiętacie rumbę Rusin albo pląsy Bosaka? W show bywało bardzo gorąco

Jurorzy nie kryli swojego zachwytu nad jego ruchami tanecznymi. Padło dużo komplementów w stronę Wilka i widać było wzruszenie na twarzach Grabowskiego, Malitowskiego i Pavlović. Kiedy w końcu głos zabrał Michał Malitowski... nie wytrzymał. Było w nim tego dnia tyle emocji, że przeklął na wizji!

Ku*wa - powiedział śmiało.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa boi się pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami"? Na próbie stres ją sparaliżował. Podzieliła się z fanami emocjonalnym nagraniem

Tancerz od razu wytłumaczył się z tego zachowania. Przyznał, że zrobił to świadomie, ale nie mógł ukryć swojego podziwu. Ups! Myślicie, że będzie miał z tego powodu problemy? Szykuje się dywanik u Niny Terentiew?

KB