"Taniec z gwiazdami" jest z nami już 15 lat. Pamiętacie rumbę Rusin albo pląsy Bosaka? W show bywało bardzo gorąco

Już dziś wieczorem na antenie Polsatu pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Program jest emitowany w Polsce od 2005 roku, a w tym czasie zdążyło powstać już 23 edycji show. Pamiętacie pierwsze sezony programu? Przypomnimy wam gwiazdy, które wystąpiły w tanecznym show, o których mogliście zapomnieć. Foremniak, Bosak, Tusk, Kwaśniewska i wiele innych.
Kinga Rusin Kinga Rusin KAPIF

Kinga Rusin

Kinga Rusin do 'Tańca z gwiazdami' poszła za namową Edwarda Miszczaka, który chciał w ten sposób promować debiutujący na antenie program 'Dzień Dobry TVN'. Mimo początkowej niechęci do show dziennikarka szybko złapała bakcyla i dotarła wraz ze Stefano Terazzino do finału, który zresztą udało im się wygrać. 

Kinga Rusin
KAPIF

Edyta Górniak Edyta Górniak KAPIF

Edyta Górniak

Udział Edyty Górniak w show był niemałym zaskoczeniem. Typowana od samego początku na faworytkę wokalistka zajęła trzecie miejsce w dwunastej edycji. Partnerował jej wówczas Jan Kliment.

Edyta Górniak
KAPIF

Kasia Tusk Kasia Tusk KAPIF

Kasia Tusk

Kasia Tusk, podobnie jak Aleksandra Kwaśniewska swoją karierę w polskim show-biznesie zaczęła w 'Tańcu z gwiazdami'. W piątej edycji programu zajęła wysokie trzecie miejsce. 

Kasia Tusk
KAPIF

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak KAPIF

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Małgorzata Foremniak w programie odkryła na nowo swoją kobiecość. Jej wygibasy z Rafałem Maserakiem komentowała cała Polska i podejrzewano, że łączy ich coś więcej niż tylko taneczne podrygi. 

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak
KAPIF

Joanna Liszowska Joanna Liszowska KAPIF

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska zajęła piąte miejsce w czwartej edycji. Gorąca samba w wykonaniu aktorki została zapamiętana na długie lata. 

Joanna Liszowska
KAPIF

Aleksandra Kwaśniewska Aleksandra Kwaśniewska KAPIF

Aleksandra Kwaśniewska

Córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego swoją przygodę z show-biznesem zaczęła właśnie w 'Tańcu z gwiazdami'. Była wówczas studentką psychologii. Zajęła drugie miejsce w trzeciej edycji show. 

Aleksandra Kwaśniewska
KAPIF

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel KAPIF

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek, przyjmując propozycję do 'Tańca z gwiazdami' z pewnością nie spodziewała się, że właśnie jej taneczny partner stanie się jej mężem i ojcem jej dzieci. Ich miłość trwa po dziś dzień. Wygrali drugą edycję programu jesienią 2005 roku. 

Krzysztof Bosak Krzysztof Bosak KAPIF

Krzysztof Bosak

Jeszcze jako początkujący polityk Krzysztof Bosak wywijał w szóstej edycji 'Tańca z gwiazdami' w 2007 roku. Zajął wówczas ósme miejsce, a na jego występy przychodził nawet Roman Giertych. 

Tomasz Kammel Tomasz Kammel KAPIF

Tomasz Kammel

Mimo że Tomasz Kammel kojarzy nam się głównie z Telewizją Publiczną, to ma na swoim koncie epizod w tanecznym show konkurencji. Podczas odcinków na żywo często dopingowała mu Katarzyna Niezgoda, jego ówczesna partnerka. 

Marina Marina KAPIF

Marina Łuczenko

Marina Łuczenko w 'Tańcu z gwiazdami' wystąpiła w 2008 roku. W tej samej edycji tańczył Łozo z zespołu 'Afromental', który był wtedy jej chłopakiem. Podobno właśnie w tanecznym show zauważyła ją Maja Sablewska, która później zaproponowała jej współpracę. Niestety zajęła niskie dziesiąte miejsce. 

Marina
KAPIF

Dorota Zawadzka Dorota Zawadzka KAPIF

Dorota Zawadzka

Występy 'Superniani' wzbudzały niemałe zainteresowanie. Dorota Zawadzka w trakcie udziału w programie schudła kilkanaście kilogramów, jednak najwięcej mówiło się o jej potyczkach słownych z Edytą Górniak. Zawadzkiej nie podobało się, że diwa miała być faworyzowana. 

Maria Wiktoria Wałęsa Maria Wiktoria Wałęsa KAPIF

Maria Wiktoria Wałęsa

Kariera córki Lecha Wałęsy zaczęła się błyskawicznie, niestety w takim samym tempie się zakończyła. W czwartej edycji 'Tańca z gwiazdami' zajęła dziewiąte miejsce, jednak w kolorowej prasie rozpisywano się o jej hucznych imprezach z Edytą Herbuś, a nie o tanecznych podrygach. 

Agata Kulesza Agata Kulesza KAPIF

Agata Kulesza

Agata Kulesza wygrała ósmą edycję 'Tańca z gwiazdami' w 2008 roku. Aktorka przyznała, że dopiero po programie jej kariera nabrała tempa, które nie zwalnia do dziś. Wygrane w programie porsche przekazała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Agata Kulesza
KAPIF

Olivier Janiak i Kamila Kajak Olivier Janiak i Kamila Kajak KAPIF

Olivier Janiak

Olivier Janiak wygrał pierwszą edycję 'Tańca z gwiazdami', która była emitowana wiosną 2005 roku. 

Helena Vondrácková Helena Vondrácková KAPIF

Helena Vondrácková

Czeska legenda muzyki Helena Vondrácková również zagrzała miejsce w tanecznym show. Tańczyła z Milanem Placko, słowackim choreografem. Zajęła dziewiąte miejsce. 

Isis Gee Isis Gee KAPIF

Isis Gee

Pamiętacie Isis Gee? W 'Tańcu z gwiazdami' wystąpiła w szóstej edycji w 2007 roku. Już wtedy jej wygląd wzbudzał wiele emocji. Finalnie zajęła wysokie piąte miejsce.