Julia Wieniawa boi się pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami"? Na próbie stres ją sparaliżował. Podzieliła się z fanami emocjonalnym nagraniem

Julia Wieniawa podzieliła się z fanami nagraniem na InstaStories, na którym opowiada o nieprzyjemnym doświadczeniu. Jak widać, nawet gwiazdy miewają chwile słabości - zwłaszcza przed ważnym wystąpieniem w "Tańcu z Gwiazdami".

Julia Wieniawa pojawiła się w środę wieczorem na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Aktorka postawiła na odważną stylizację. Przyglądając się jej sylwetce, mogliśmy podziwiać efekty prób do "Tańca z gwiazdami", w którym Wieniawa bierze udział. I chociaż na wieczornej imprezie gwiazda błyszczała, to jeszcze kilka godzin wcześniej przechodziła bardzo trudne chwile.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa sparaliżowana przed "Tańcem z Gwiazdami"

Roztrzęsiona Julia Wieniawa podzieliła się ze swoimi obserwatorami bardzo osobistym nagraniem. Jak się okazuje, także aktorzy muszą czasami mierzyć się ze stresem. Zwłaszcza kiedy próbują swoich sił w nowej dla siebie dziedzinie. Tak jest w przypadku Julii Wieniawy, która przyjęła zaproszenie do programu "Taniec z gwiazdami" i niebawem stanie przed profesjonalnym jury. Jej umiejętności taneczne ocenią także polscy widzowie.

Właśnie jestem po pierwszej próbie przed livem i sparaliżował mnie stres, ale mam nadzieję, że się ogarnę. Może tak jest za każdym pierwszym razem i w piątek dam czadu. Bądźcie proszę ze mną i mnie wspierajcie, bo to na prawdę daje mi siłę - powiedziała Julia Wieniawa.

Przypomnijmy tylko, że partnerem i trenerem Julii Wieniawy jest Stefano Terrazzino. Aktorka i tancerz zdążyli już zacieśnić więzi, o czym może świadczyć urocze przezwisko, jakie Terrazzino wymyślił swojej uczennicy.

Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" zostanie wyemitowany już w piątek, 6 marca, na antenie Polsatu. Julia Wieniawa będzie musiała się zmierzyć m.in. z Edytą Zając, Anią Karwan, Tomaszem Oświecińskim, Sylwią Lipką oraz Marcinem Bosakiem.

 

Spodziewaliście się, że przygotowania do programu będą dla Julii Wieniawy wyczerpujące nie tylko fizycznie, ale i psychicznie?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.