Julia Wieniawa w odważnej stylizacji na ramówce Polsatu. Efekty treningów do "Tańca z gwiazdami" widać gołym okiem

W środę w Warszawie odbyła się prezentacja wiosennej ramówki telewizji Polsat. Nie mogło zabrknąć na niej Julii Wieniawy, która swoją kreacją skradła całą uwagę fotoreporterów.

Julia Wieniawa od kilku sezonów jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Wraz z Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati występuje w hitowym serialu "Zawsze warto", a rok temu była prowadzącą 'Sopot SuperHit Festiwal". Zarówno jako aktorka, jak i prowadząca sprawdziła się doskonale, więc nic w tym dziwnego, że stacja zdecydowała się ją zaprosić do najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami". W związku z tyloma wiążącymi ją ze stacją projektami nie mogło zabraknąć jej na prezentacji wiosennej ramówki.

Zobacz wideo Blanka Lipińska komentuje, czy Julia Wieniawa wystąpi w kolejnym jej filmie?

Julia Wieniawa w odważnej stylizacji na ramówce Polsatu 

Już w piątek na antenie Polsatu pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami". W tym sezonie produkcja postarała się o naprawdę mocne nazwiska, a jednym z nich jest Julia Wieniawa, jedna z najbardziej wypromowanych gwiazdy stacji. 

 

Aktorka pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki w odważnej stylizacji, która doskonale podkreśliła jej świetną sylwetkę. Julka wybrała zielony komplet składający się z zielonej spódnicy i topu o tym samym kolorze. Kreacja aktorki odsłoniła jej długie nogi i wysportowany brzuch, a także wakacyjną opaleniznę. Gołym okiem widać, że treningi do "Tańca z gwiazdami" przynoszą efekty. Całość stylizacji uzupełniła zielonymi sandałkami na obcasie i pomarańczową torebką z piór. Musimy przyznać, że Julia Wieniawa na czerwonym dywanie rzadko zawodzi, toteż nie jesteśmy zaskoczeni, że i tym razem pokazała klasę. A wam jak się podoba jej stylizacja z ramówki Polsatu? 

RG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.