Julia Wieniawa ma nową ksywkę. Stefano Terrazzino mówi do niej w ten sposób na treningach

Julia Wieniawa otrzymała nową ksywkę, która ma odzwierciedlać jej podejście do pracy na treningach. Autorem przezwiska jest parter aktorki w "Tańcu z Gwiazdami", Stefano Terrazzino.

Julia Wieniawa intensywnie pracuje na sali treningowej ze Stefano Terrazzino, aby zaprezentować się od najlepszej strony podczas pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Para zacieśnia więzi, a tancerz nadał aktorce już włoskie przezwisko. 

Zobacz wideo Pierwszy trening Julii Wieniawy do

Julia Wieniawa ma nową ksywkę

Tancerz na Instagramie zamieścił krótki filmik z treningu z aktorką. Julia nie obija się podczas przygotowań do walki o Kryształową Kulę, o czym może świadczyć nowe przezwisko. Stefano w opisie zamieszczonego materiału nazwał ją "Petardina Piccolina", czyli małą petardą. 

Dzień jak co dzień. Trening z moja petardina piccolina - napisał Stefano. 

W jednym z filmików Julia przyznała, że musi nauczyć się słuchać Stefano. Może jej się to przydać, ponieważ Terrazzino ma na koncie kilka zwycięstw w programie. Wygrał Kryształową Kulę tańcząc z Kingą Rusin, Agatą Kulesza, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. 

Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami"

Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" zostanie wyemitowany 6 marca w Polsacie. W tej edycji Julia Wieniawa będzie rywalizować z: Edytą Zając, Anią Karwan, Tomaszem Oświęcimskim, Sylwią Lipką, Mikołajem Jędruszczakiem, Nicole Bogdanowicz, Sylwestrem Wilkiem, Bogdanem Kulaskiem, Mileną Rostkowską-Galant i Marcinem Bosakiem. 

Podczas przygotowań do piątkowego show gwiazdy napotkały już pierwsze problemy. Anna Karwan zmaga się z kontuzją. Opublikowała zdjęcie w bandażu. Edyty Zając ma uszkodzone mięśnie międzyżebrowe. Za to treningi służą partnerce życiowej i tanecznej Mikołaja Jędruszczaka. Sylwia Madeńska już zdążyła zrzucić kilka kilogramów.

Będziecie oglądać 11. edycję "Tańca z Gwiazdami"?

DK

Więcej o:
Komentarze (7)
Julia Wieniawa ma nową ksywkę. Stefano Terrazzino mówi do niej w ten sposób na treningach
Zaloguj się
 • zdzich02

  Oceniono 4 razy 4

  Droga redakcjo, dlaczego Wieniawę nazywacie aktorką? Możecie ją również nazywać lekarką czy inżynierką lub mecenaską, ponieważ także w tych dziedzinach nie posiada wykształcenia.

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 2

  ksywkę to miewa patologia...

 • byann

  Oceniono 1 raz 1

  Pie...na. Ke bella koza.

 • cerrie35

  0

  Nie, nie będę oglądała. Zreaztą tak jak i nie oglądałam wszystkich poprzednich edycji. Program dla ludzi, którzy po pracy chcą zapchać sobie czas bez zbędnego wysiłku. Wolę już z dzieckiem pooglądać w necie "Jak to jest zrobione". Przynajmniej coś pożytecznego.

 • gosc007

  Oceniono 3 razy -1

  ładnie tańczy :)

 • romankarbowiak

  Oceniono 2 razy -2

  Super sprawa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX