"Taniec z Gwiazdami". Występ Edyty Zając stoi pod znakiem zapytania? "Mam uszkodzone mięśnie międzyżebrowe"

"Taniec z Gwiazdami" wystartuje już 6 marca. Czy na parkiecie zobaczymy komplet uczestników? Nie ma pewności. Edyta Zając ma problemy ze zdrowiem.

Polsat stanął w tym roku na wysokości zadania i skompletował prawdziwie gwiazdorską obsadę "Tańca z Gwiazdami". Po wielu próbach w końcu na udział udało się namówić Julię Wieniawę. W programie wystąpi również powracająca do show-biznesu, Edyta Zając, która w ostatnim czasie musiała skupić się na uporządkowaniu życia prywatnego. Modelka chce wypaść jak najlepiej i dzielnie ćwiczy przed pierwszym odcinkiem. Nabawiła się już jednak wielu kontuzji. 

Zobacz wideo

Edyta Zając jest kontuzjowana

W minionym tygodniu na trening do Edyty i jej tanecznego partnera, Michała Bartkiewicza, zawitał dziennikarz Pomponika. W rozmowie z nim modelka zdradziła, że lekko ucierpiała podczas przygotowań do live'a.

Nie jest łatwo. Uszkodziłam się podczas podnoszeń. Staramy się ich nie robić, ale no czasem musimy, by wszystko doszlifować. Mam uszkodzone mięśnie międzyżebrowe, ale smaruję się i biorę tabletki. Doktor pomaga - wyjaśniła. 

Zając przyznała, że jej wzrost nie pomaga podczas treningów i jest szczególnie narażona na wszelkie urazy. 

Przy mojej posturze i niewielu kilogramach nie mam zbyt dużej masy mięśniowej, więc chyba jestem bardziej narażona na te urazy.

Mamy jednak nadzieję, że nic złego już więcej się nie stanie, a piękna modelka będzie śmigać na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". 

Przypomnijmy, w wiosennej edycji show Polsatu wystąpią: Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Sylwester Wilk, Anna Karwan, Bogdan Kalus, Marcin Bosak, Nicole Bogdanowicz, Mikołaj Jędruszczak, Sylwia Lipka, Milena Rostkowska-Galant i Edyta Zając-Rzeźniczak

CW

Więcej o: