"Taniec z gwiazdami". Wiemy, kto może zostać Justyną Żyłą nowej edycji. "Ma drewniane ruchy" [TYLKO U NAS]

Start nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" za kilka tygodni, a sale treningowe są świadkami celebryckiego wysiłku. Kto powalczy o Kryształową Kulę, a komu prawdopodobnie przypadnie niechlubna rola "Justyny Żyły tej edycji"? My już wiemy.

Pierwsze doniesienia zza kulis programu nie są pomyślne dla panów. To podobno oni, póki co, najsłabiej radzą na treningach. Wyczyny eks-żony Piotra Żyły ma szanse powtórzyć Mikołaj Jędruszczak. Zwycięzca "Love Island" raczej nie dopisze na swoje konto trofeum kolejnego reality-show. Co ciekawe, nie pomaga nawet obecność Sylwii Madeńskiej, partnerki Mikołaja na parkiecie i poza nim.

"Taniec z gwiazdami". Kto podzieli los Justyny Żyły?

Mikołaj nie radzi sobie zbyt dobrze, choć Sylwia robi co w jej mocy. Jest świetną tancerką, zdaje sobie sprawę, że to na niej będzie spoczywał ciężar w każdym tańcu, ale nie zrobi przecież wszystkiego. Mikołaj ma drewniane ruchy, w dodatku słabo znosi krytykę i uważa, że i tak świetnie się prezentuje. Sylwia boi się, że odpadną od razu na starcie programu, a liczyła, że będzie on dla niej przepustką do kariery - donosi nasz informator.

Jeśli chodzi o męską obsadę "Tańca z gwiazdami", to pozytywnie na razie wyróżnia się jedynie Marcin Bosak. Natomiast w przypadku pań zapowiada się bardzo zacięta rywalizacja.

Julia Wieniawa, Ania Karwan, Sylwia Lipka - każda z nich daje z siebie wszystko na treningach i efekty ich pracy są obiecujące. Dziewczyny podchodzą do udziału w show bardzo poważnie i to widać. Nie widać wśród nich oczywistej faworytki, poziom jest bardzo wyrównany - słyszymy.

Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca edycja „Tańca z gwiazdami” zapowiada się niezwykle ekscytująco. Show Polsatu startuje już 6 marca, więc celebryci mają jeszcze trochę czasu na taneczne szlify.

A wy komu będziecie kibicować?

PG