Pojawiły się nowe spoty "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy żartują z siebie, a internauci chwalą: Genialne

Na oficjalnym profilu "Tańca z Gwiazdami" pojawiły się dwa spoty, zapowiadające najnowszą edycję. Uczestnicy wykazali się sporym dystansem!
Zobacz wideo

Już 6 marca rusza kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Tym razem na parkiecie swoje umiejętności zaprezentują m.in. Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński i Sylwia Lipka (jeśli chcecie się dowiedzieć, kto jeszcze, wejdźcie TUTAJ). Polsat przygotował dla fanów show dwa spoty, w których przedstawił uczestników.

"Taniec z Gwiazdami". Polsat opublikował spoty

Na profilu show na Instagramie opublikowano nagrania. Oba utrzymane są w tej samej konwencji - gwiazdy biorą udział w rozmowie kwalifikacyjnej. W swoich wypowiedziach nawiązują do wykonywanych zawodów, stylu życia i osiągnięć. Pierwszy z nich rozpoczyna się od przedstawienia Julii Wieniawy, która odpowiada na pytanie, dlaczego chce wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Poczucie rytmu mam, w końcu grałam w "Rytmie serca" [serial Polsatu - przyp. red].

Po niej pojawiła się m.in. Nicole Bogdanowicz, która wyznała że "namówiły ją do tego przyjaciółki", co również było nawiązaniem do tytułu serialu, w którym wciela się w postać Julki. W drugiej części pojawili się m.in. Tomasz Oświeciński i Anna Karwan.

Zanim zacząłem pakować, kochałem balet, znaczy się balować lubiłem - mówił aktor.
Myślę, że Kryształowa Kula świetnie będzie wyglądać przy moich innych nagrodach. Nagrodzie... jednej... - tłumaczyła piosenkarka.

Opinie internautów są pozytywne. Piszą, że pomysł na spot jest zabawny. Niektórzy nie ukrywają też, że już nie mogą się doczekać nowej edycji.

Najlepsza zapowiedź.
Genialne. Brawo dla pomysłodawcy. Już nie mogę się doczekać.
Cały spot to sztos - uważają.

A Wy jakie macie wrażenia? Co uważacie o pomyśle na spoty?

AW