Wiemy, ile zarobią uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Różnice w stawkach zaskakują. Julia Wieniawa zgarnie ładną sumę, a reszta? Różnica w kwotach jest uderzająca

11. edycja "Tańca z gwiazdami" pojawi się już wiosną na antenie Polsatu. Wiemy, ile zarobią gwiazdy i kto z kim zatańczy.

Podczas każdej edycji programu "Taniec z gwiazdami" o Kryształową Kulę walczy 11 par. Ceny, jakie gwiazdy zarabiają za jeden odcinek, mogą wielu zaskoczyć. Kto plasuje się na szczycie zestawienia? 

Ile zarabiają uczestnicy "Tańca z gwiazdami"?

Informacje o zarobkach gwiazd i tancerzach występujących w programie zawsze cieszą się ogromną popularnością. Powodem tego są duże dysproporcje między poszczególnymi uczestnikami. Różnica ta może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

W 11. edycji zdecydowanie najwięcej powodów do radości ma Julia Wieniawa. Jak podaje "Super Express" młoda gwiazda za jeden odcinek może zarobić nawet do 30 tys. złotych. Stawka jest tak wysoka, ponieważ aktorka obecnie jest na szczycie swojej kariery - w najbliższych tygodniach zobaczymy ją nie tylko w telewizji, ale i na wielkim ekranie kinowym.

Julia Wieniawa w zwiastunie horroru:

Zobacz wideo

Drugi w rankingu jest aktor Tomasz Oświeciński, który za jeden odcinek zarobi do 10 tysięcy złotych. Trochę mniej dostaną Edyta Zając, Marcin Bosak, Ania Karwan czy Sylwia Lipka. Ich stawka wynosi 8 tysięcy złotych za odcinek. Bogdan Kulas jest prawie na końcu rankingu i wynegocjować miał 6 tysięcy złotych. Pozostałe gwiazdy, czyli Sylwester Wilk, Mikołaj Jędruszczak, Milena Rostkowska-Galant, Nicole Bogdanowicz otrzymają po 5 tysięcy złotych za odcinek.

Z tancerzami jest podobnie, jeśli chodzi o pieniądze - również ci najbardziej popularni mogą liczyć na wyższe stawki, niż ci mniej rozpoznawalni. Jednak ich stawki wahają się od 3 tysięcy do 2 tysięcy złotych za odcinek. Najwięcej zarabia Stafano Terazzino, a drugie miejsce zajmują Rafał Maserak i Jan Kliment.

"Taniec z gwiazdami": jakie pary zatańczą?

Oto wszystkie pary, które powalczą o Kryształową Kulę:

 1. Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko
 2. Marcin Bosak i Wiktoria Omyła
 3. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
 4. Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa
 5. Ania Karwan i Jan Kliment
 6. Sylwia Lipka i Rafał Maserak
 7. Tomasz Oświeciński i Janja Lesar
 8. Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke
 9. Julia Wieniawa i Stefano Terrazino
 10. Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz
 11. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz

Przypomnijmy, że para, która wygra program, również dostaje nagrodę pieniężną. Dla gwiazdy jest to 100 tysięcy złotych, natomiast dla profesjonalnego tancerza połowa mniej, czyli 50 tysięcy.

Kto jest waszym faworytem?

BO